Bu yüzden dün gece aşırı derecede marihuananın etkisi altındaydım ve aşırı soğukta dışarıda dururken bir şeyler düşündüm. Bu benim hava konusunda ÇILGIN teorim.

Öyleyse burada beni takip edin, ama diyelim ki Dünya her zaman tropikal / çoğunlukla sıcak olduğunu varsaydığım iklime sahipti. Bu günlerde hava durumunu değiştirmek ve onu kontrol edebilmek hakkında çok fazla konuşma var, bu yüzden kendi kendime neden birinin bunu yapmak isteyeceğini düşündüm. Yüksekler neden soğuk hava ister? Bu dünyadaki her şey gibi cevap da paradır.

Yakın gelecekte iklim değiştirme teknolojisini geliştirdiklerini ve mükemmelleştirdiklerini ve insanların zorunluluktan kışlık şeyler satın almaları için onu soğutabileceklerini düşündüklerini varsayalım. Orada büyük para var. İnsanların soğukta hayatta kalabilmek için inanılmaz miktarda şeye ihtiyacı var. Kış lastiklerinden kablolara, araçları fişe, daha sıcak kıyafetlere, küreklere, buz için kum / tuza, uzaktan çalıştırıcılara, ev için ısıtmaya vb. Sınırsız ürün ve hizmet.

Neden sadece Kuzey yarımkürede? Ne yazık ki, Güney Yarımküre’nin çoğu, düşük gelir ve ekonomiler nedeniyle hedef tüketicileri olmayabilir.

Peki Joseph, neden insanlık tarihi kayıtlarının gösterdiği kadarıyla kar / kış var? Basit bir cevap, gelecekte geliştirdikleri iklim kontrol teknolojisi ile birlikte zamanda yolculuğu başarılı bir şekilde icat edebildiler.

Daha sonra zamanda geri gittiler ve iklim kontrol makinesini Kuzey Kutbu çevresinde bir yere yerleştirdiler ve daha önce kaydedildiğimiz kadarıyla kışı geçirdik. Atalarımızın yaşadığı buz devri aslında ilk kez “kış” ın o güçler tarafından denenmesiydi.

Bugüne hızla ilerliyoruz ve çok yavaş bir yanıktan sonra, kış / soğuk havayı norm kabul ettik ve her yıl trilyonlarca kışlık ve soğuğa ilişkin ürünlere harcıyoruz.

Bu aşağı yukarı Dünya’nın iklimi hakkındaki teorim ve büyük olasılıkla gerçeğe uzaktan bile yakın değil, ama hey, bu altta daha tuhaf şeyler gördüm.

Gönderen … i69dYourFather
[comments]

Author

24 Comments

1. Şırnak merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 23-01-2021 16:35:31

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 272

3. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

4. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Burdur merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler 24-01-2021 11:52:36

6. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 499

7. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

8. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, teşekkürler

9. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , gaye – 380

10. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Farzedelim… . Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 367

11. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 242

12. Selam herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

13. Amasya dan kimler var. Farzedelim… . Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 35

14. Osmaniye dan kimler var. Farzedelim… . Merhaba herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 116

15. Ordu dan kimler var. Farzedelim… . Merhabalar web siten cidden çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 230

16. Sinop dan kimler var. Farzedelim… . Merhaba sayfa ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 209

17. Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

18. Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, şukuladım 27-02-2021 07:10:02

19. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 10

20. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, facebookta paylaştım , hatice – 127

22. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım

23. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. İzmir merkezden ben . Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 16-04-2021 13:11:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link