Farzedelim…

Bu kadar çok UFO’nun görülmesinin nedeni, okyanuslara ve yanardağlara giren ve çıkan gemilerle ilgilidir.

Çünkü onlar uzaylı değiller, bu gezegenin yüzeyinin önceki sakinleri. Bir tufan yüzünden kim yer altına indi?

Örneğin, Gezegen X kehaneti doğruysa, devasa bir küresel yıkıma neden olan döngüsel bir olaydır.

Bunun gerçekleşmesinden önceden bilen güçlerin, derin yeraltı şehirlerine gidecekleri garanti edilir. Nükleer yıkım durumunda olduğu varsayılan şehirler.

Bu, farklı UFO türlerini açıklayabilir. Örneğin, yüzeyde resmen yaşayan insanlar veya varlıklar yeraltına inerse, bunu dünyanın farklı yerlerinde yapacaklardı.

Bu, yeraltında farklı bir şekilde evrimleşmelerine veya en azından farklı teknolojiler ve farklı tipte araçlar geliştirmelerine yol açacaktır.

Örneğin Wormwood / Nirubu yolda olsaydı, Çinli seçkinler Amerikalılar ve Avrupalılar gibi yeraltına ineceklerdi … ve 1000 yıl içinde hepsi birbirlerinden izole olarak teknoloji geliştirmiş olacaklardı.

Bir grupta daire ve diğer üçgenler olabilir. Ayrıca neden orada kaldıklarını da açıklayabilir. Eğer yeraltında yüzeyin tekrar yaşanmaz hale gelmesini bekleyerek çok uzun zaman geçirdiyseniz, sırf yeraltında yaşamak için evrimleştiğiniz için zirveye geri dönmek istemeyebilirsiniz.

Son felaketten kurtulan insanların kalıntıları olabiliriz.

… SensitiveOrder4 tarafından gönderildi
[comments]

“Farzedelim…” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 446

2. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 334

3. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 202

4. Tekirdağ merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-02-2021 04:57:43

5. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 82

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link