Bu kadar çok UFO’nun görülmesinin nedeni, okyanuslara ve yanardağlara giren ve çıkan gemilerle ilgilidir.

Çünkü onlar uzaylı değiller, bu gezegenin yüzeyinin önceki sakinleri. Bir tufan yüzünden kim yer altına indi?

Örneğin, Gezegen X kehaneti doğruysa, devasa bir küresel yıkıma neden olan döngüsel bir olaydır.

Bunun gerçekleşmesinden önceden bilen güçlerin, derin yeraltı şehirlerine gidecekleri garanti edilir. Nükleer yıkım durumunda olduğu varsayılan şehirler.

Bu, farklı UFO türlerini açıklayabilir. Örneğin, yüzeyde resmen yaşayan insanlar veya varlıklar yeraltına inerse, bunu dünyanın farklı yerlerinde yapacaklardı.

Bu, yeraltında farklı bir şekilde evrimleşmelerine veya en azından farklı teknolojiler ve farklı tipte araçlar geliştirmelerine yol açacaktır.

Örneğin Wormwood / Nirubu yolda olsaydı, Çinli seçkinler Amerikalılar ve Avrupalılar gibi yeraltına ineceklerdi … ve 1000 yıl içinde hepsi birbirlerinden izole olarak teknoloji geliştirmiş olacaklardı.

Bir grupta daire ve diğer üçgenler olabilir. Ayrıca neden orada kaldıklarını da açıklayabilir. Eğer yeraltında yüzeyin tekrar yaşanmaz hale gelmesini bekleyerek çok uzun zaman geçirdiyseniz, sırf yeraltında yaşamak için evrimleştiğiniz için zirveye geri dönmek istemeyebilirsiniz.

Son felaketten kurtulan insanların kalıntıları olabiliriz.

… SensitiveOrder4 tarafından gönderildi
[comments]

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 446

2. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 334

3. Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

5. Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

6. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 202

8. Tekirdağ merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-02-2021 04:57:43

9. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 82

10. Malatya dan kimler var. Farzedelim… . Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler , – 293

11. Manisa merkezden ben memo. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 26-02-2021 16:41:40

12. Bitlis dan kimler var. Farzedelim… . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 197

13. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 77

14. Kayseri dan kimler var. Farzedelim… . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , ali – 54

15. İzmir merkezden ben ziya. Slm siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 01:24:18

16. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Farzedelim… ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 165

18. Adıyaman dan kimler var. Farzedelim… . Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 137

19. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Farzedelim… . Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 169

20. Erzincan merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun 07-05-2021 02:42:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link