Bu nedenle, bugün ele alacağım iddia, medyanın iddiası ve taraftarları, Pfizer’in aşılarının geliştirilmesi için Federal finansman almadığı, bunun yerine “DOSES aşı için 2 milyar ABD doları” aldığına dair iddiadır.

Bu yanlış bilgilendirme şeridini ele almanın ilk adımı, ilk olarak, Kasım 2019’da Catherine Austin Fitts’ten başkası tarafından kolektif bilinçlerin dikkatine sunuldu ve FASAB 56 ile başlıyor. İşte Solari raporunun ne olduğunu ve ne olduğunu ele alan bir makale. öyle. Bu oldukça uzun bir makale, ancak içerdiği bilgiler açıkça FASAB 56 tarafından federal bütçe için sağlanan mali karartma katmanıyla ilgilidir. FASAB Bildirimi 56: Yeni Devlet Mali Muhasebe Açıklıklarını Anlama (solari.com)

Bu kapsamlı raporu okuyacak vakti olmayanlar için önemli olan çıkarım şu: “Son birkaç aydır bu gerilim, hükümetin kamuya mali ifşaatının geleceğini yeni şeffaflık düzeylerine taşıdı. Federal Muhasebe Standartları Danışma Kurulu (FASAB), devlet muhasebesi uygulamalarını gevşek bir şekilde uygulanan raporlama standartlarından tamamen – açıkça onaylanmış raporların gizlenmesine ve bazı durumlarda tamamen yeni bir ölçüt haline getirerek Federal Finansal Muhasebe Standartları Beyanı 56’yı (Standart 56) yayınladı. Finansal bilgilerin gizlenmesi: Mutlak en basit terimlerle Standart 56, federal kuruluşların meblağları satır kaleminden satır kalemine kaydırmasına ve hatta bazen sınıflandırılmış bilgileri açığa çıkarma olasılığından kaçınmak için finansal raporlarını bildirirken harcamaları tamamen atlamasına izin verir.1 Bununla birlikte, tüm yasalarda olduğu gibi, bu cümledeki neredeyse her kelime, açılması karmaşık bir kavramdır. Kim federal raporlama kuruluşu olarak sayılır? Bu kuruluşlar mali bilgileri raporlarından ne zaman ve nasıl gizleyebilir veya çıkarabilir? Hangi bilgiler kaldırılabilir? Bir şey ne zaman gizli sayılır ve bu kararı kim verir? Tüm bu soruların FASAB mutabakatlarında cevaplarını ele alan ve bazen de cevap vermeyen muazzam bir yazı yapısı var. “

Yani burada, Federal kurumların yalnızca belirli finansal bilgileri atlamasına izin vermekle kalmayıp, aynı Federal kurumların omuzlarında gizlenmeyi garanti edecek kadar “gizli” olan WHAT’ı seçme yeteneğini açık bir şekilde yerleştiren bir federal memorandum var.

Öyleyse bu neden bir sorun? Warp Operasyonu hızı için tahsis edilen fonlar hakkında rapor veren hükümetlerden bahsedelim. Aşağıda Federal Hükümet tarafından RAPORLANAN harcamaların bir listesi bulunmaktadır. Unutmayın, tüm bunların başında, Warp Speed’in tahmini toplam maliyeti 12-13 Milyar dolardı. Pfizer, federal hükümetten “dozlar” için 2 milyar dolar aldı, ancak Ar-Ge amaçları için DEĞİL (iddia edildiği gibi imfao.)
J ve J – 1 milyar
Astrazeneca – 1.2 Milyar
Moderna – 1.53 Milyar
Novavax – 1,6 Milyar
Merck – 38 Milyon
Glaxosmith Kline – 2.1 Milyar.

Dolaylı olarak finanse edilen şirketler şunları içerir:

Ekim 2020 itibariyle, Warp Speed ​​Operasyonu, üçünün geliştirilmesini ve üretimini desteklemek için 1 milyar dolardan daha az harcamıştı. monoklonal antikor altı aşıda neredeyse 10 milyar dolara karşılık tedavi.[49]

Dolayısıyla, 11 milyar dolar toplam harcamaları kabul etti ve yine de rapor edilen mali tahsislerde sadece ~ 8 Milyar dolar. Diğer 3 Milyar Dolar nereye gitti? Pfizer’a soralım!

BioNtech COVID-19 aşısı için yeni bir mRNA teknolojisi geliştirme projesi, Ocak 2020’nin ortalarında BioNTech’in laboratuvarlarında başlayan “Işık Hızı Projesi” olarak adlandırıldı. Mainz, Almanya, sadece günler sonra SARS-CoV-2 genetik dizi ilk olarak halka açıldı.[51] BioNTech, Eylül 2020’de 375 milyon € (445 milyon ABD Doları) aldı. Almanya hükümeti geliştirme ve üretim kapasitesini hızlandırmak Pfizer – BioNTech COVID-19 aşısı.[52]

Pfizer CEO’su Albert Bourla şirketin “bilim adamlarını özgürleştirme” arzusuyla aşının geliştirilmesi için Warp Speed ​​fonunu almama kararı aldığını söyledi. [from] Rapor vermek ve parayı paralel veya birlikte nasıl harcayacağımızı kabul etmek zorunda kalan herhangi bir bürokrasi. “[53]

22 Temmuz’da, Warp Speed ​​Operasyonu, aşının güvenli, etkili, lisanslı ve yetkili olduğu gösterildiğinde Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılmak üzere 100 milyon doz COVID-19 aşısı üretmek için Pfizer ile 2 milyar dolarlık bir ön satın alma siparişi verdi. Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından. “

Bu da ne?! Warp Speed ​​Operasyonu, Pfizer aşılamalarında 2 milyar dolarlık bir ön satın alma siparişi verdi mi?

İŞLEM ÇÖZGÜ HIZI DOĞRUDAN FONLU PFIZER AŞILAMASI? Pfizer’in BU FONLARDAN HİÇBİRİNİ ALMADIĞINI iddia eden kaç makale yayınlandı?

İronik olarak, hükümetin FASAB 56 sayesinde anlaşmayı veya toplam harcamaları ifşa etmesi gerekmiyor.

Bunun biraz geç olduğunu biliyorum, ancak Hükümetlerin kara bütçesi ve fon tahsisi ile ilgili geniş bir yanlış bilgi yığınını ele almanın önemli olduğunu düşündüm. Pfizer’in warp hızında fon almadığını söyleyen her kişi için bir dolarım olsaydı, neredeyse Pfizer’in warp hızı fonundan aldığı paraya sahip olacaktım.

53 Comments

1. Giresun merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-04-2021 21:32:20

2. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 49

3. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 55

5. Sivas merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, sağolun 18-04-2021 21:58:07

6. Giresun dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Selamın aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım , banu – 385

7. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

8. Zonguldak dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 98

9. Erzincan dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, şukuladım , hatice – 358

10. Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. Mardin dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 220

12. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, saolun , – 471

13. Giresun merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-04-2021 03:29:05

14. Niğde merkezden ben Emine. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun 02-05-2021 08:50:30

15. Karaman merkezden ben ali. Slm web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım 05-05-2021 22:16:25

16. Siirt merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-05-2021 22:20:56

17. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 220

18. Uşak dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 41

19. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler

20. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, saolun , mehmet – 17

21. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , emin – 216

22. Selam siten valla çok güzel, twitter da paylaştım

23. Amasya merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-06-2021 22:27:33

24. Selamlar web siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler

25. Balıkesir dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 30

26. Amasya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-06-2021 23:24:02

27. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun , ahmet – 444

28. Merhaba sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 71

30. Ardahan merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 23-06-2021 07:34:04

31. Hatay dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Merhaba siten harbiden çok iyi, şukuladım , ali – 47

32. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

33. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten harbiden güzel, tebrikler

34. Gürbüz Reply

Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 27

35. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 323

36. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 12:40:50

37. Isparta dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . selamun aleyküm sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , ziya – 431

38. Diyarbakır dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Selam siteniz yeminle iyi, şukuladım , Aylin – 489

39. Siirt dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 238

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 64

41. Edirne dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 277

42. Bartın dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Mrb bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 489

43. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 231

44. Bilecik dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Merhaba herkese sayfan inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 300

45. Aydın dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . selam arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 371

46. Balıkesir dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Selamlar sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 87

47. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 343

48. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler , ali – 257

49. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. . Selam paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 342

50. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

51. Bu konu : ” FASAB 56, Warpspeed Operasyonu ve Pfizers’ın ABD doları aldıklarını inkar etmesini tartışalım. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 500

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link