Umarım bu konuda yanılıyorum, ama bence ayaklanmadan bu yana GOP daha da kötüye gidecek ve daha iyi olmayacak.

Pek çok insanın seçimin “çalındığına” gerçekten inandığını sanmıyorum. Sanırım çoğu kişi sonuçtan gerçekten nefret ediyordu ve Trump ve avukatlarının bunu ellerinden geldiğince tersine çevirmeleri için çaresizlerdi.

Kurumlarımız olduğundan daha zayıf olsaydı veya Trump’ın kendisi biraz daha kurnaz ve iyi eğitimli olsaydı, Trump’ın kendisi seçimi kendisi için çalardı ve demokrasiyi alt üst ederdi.

Ondan nefret edenler için, Trump’ın son 4 yılı harika değildi, ancak COVID çarpana kadar korkunç olmaktan uzaktı.

Hayatımın en barışçıl başkanıydı, kükreyen bir ekonomiye sahipti (kısmen ticari vergi kesintilerinden dolayı) ve ceza adaleti reformu için bazı gerekli, merhametli işler yaptı.

Onunla ilgili iyi şeyler, gerçekten pek inanmıyor olması ve çoğunlukla McConnell ve Ivanka / Jared’in ondan yapmasını istediklerini yapmasıdır.

Sorun şu ki. GOP, demografik değişiklikler ve genç Y kuşağı / Zoomers’ın bunların bir parçası olmak istememesi nedeniyle kaybettiğini biliyor.

Oy kullanma haklarını ve göçmenliği büyük ölçüde kısıtlamayı umuyorlar.

Sağ kanat aşırılığının gelecekte büyük bir tehdit olacağını düşünüyorum. Hayır, Timothy Mcveifh veya David Koresh gibi değil ama daha çok başkent kuşatması veya yetkilileri kaçırma, sertifikaları durdurma veya belki de kendi tarzlarını tehdit ettiğini düşündükleri Demokratları öldürme çabaları.

Cumhuriyetçilerin en az% 35’i 6 Ocak’taki olaylardan tamamen memnun kaldı ve sadece başarılı olamadıkları için üzgünler.

Trump kötü huylu ve kurnaz olabilir, ancak aynı zamanda son derece cahil ve dikkati dağınık bir kişi, nasıl darbe yapacağını öğrenmek için gerçekten çabalayamayan biri.

Tekrar koşarsa Trump’ın kazanacağını sanmıyorum, ancak gelecekte başka bir Trump olabileceğinden korkuyorum.

Aynı kalabalığa konuşan ama aynı zamanda daha yakışıklı, telejenik ve çekici biri. Sağcı beslenmeye gerçekten inanan ve bir seçimi devirmek ve Amerika’yı sağcı bir muz cumhuriyetine dönüştürmek için akıllıca, eğitime ve bağlantılara sahip biri.

Hayır, Cruz veya Hawley’nin o adam olduğunu sanmıyorum. Ancak, belki de hevesli genç bir Cumhuriyetçi olarak ya da adı olmayan bir GOP eyaleti yasa koyucusu olarak zaten var olabilir.

Sanırım, eğer GOP senatosunun kabul edeceği bir şeyi denerse, sadece Trump’a razı oldu.

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Faşist darbe geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 397

2. Selam sayfanız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bartın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 01-03-2021 03:09:14

4. Gaziantep merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, sağolun 01-03-2021 03:10:16

5. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım 01-03-2021 03:14:39

6. Muğla merkezden ben ziya. Merhaba siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım 01-03-2021 13:48:43

7. Bu konu : ” Faşist darbe geliyor ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 61

8. Rize merkezden ben gaye. Selam paylaşım inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 00:53:56

9. Bu konu : ” Faşist darbe geliyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 411

10. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi gerçekten iyi, şukuladım 27-03-2021 01:01:27

11. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-04-2021 11:16:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link