İster aktif olarak ister yanlışlıkla fast food çalışanları siparişleri bozmaya veya işleri tamamen dışarıda bırakmaya teşvik edilir.

Bence bu şirketler, asgari ücretli köleleri yanlış eğitirlerse, hatta onları malzemelerden tasarruf etmek için emirleri boğmaya teşvik ederlerse hesaplanmış bir risk. Nadir görülen en kötü durum senaryosu; boktan bir düzen oluşturmak için biraz fazladan vermek zorunda kalıyorlar. Çoğu kişi eksik bir şeyler olduğunu çok geç fark ediyor ve geri dönmek istemiyor. Geri dönenlerin çoğu sadece eksik olanı istiyor.

Eksik ve uzaklaşmak, nötr bir sonuç olan eksik öğeyi doldurmaktan daha fazla paradır. Her ikisinin de gerçekleşmesi, daha fazlasını sunmak zorunda kalmaktan çok daha olasıdır.

54 Comments

1. Aksaray merkezden ben Emine. Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 05-07-2021 04:44:32

2. Aydın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz valla güzel, sağolun 05-07-2021 05:03:06

3. Sakarya dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Merhaba herkese siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 240

4. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-07-2021 05:21:20

5. Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Iğdır dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, face de paylaştım , doruk – 342

7. Bu konu : ” Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler , Emine – 127

8. Uşak merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 05-07-2021 05:26:01

9. Bu konu : ” Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. ” çok güzel. Slm web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 120

10. merhaba arkadaşlar siten valla iyi, facebookta paylaştım

11. Hakkari dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım , ziya – 105

12. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle iyi, sağolun , ali – 302

14. Çorum merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-07-2021 08:00:43

15. Bu konu : ” Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ali – 192

16. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Aydın merkezden ben hatice. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-07-2021 12:46:34

18. Adıyaman dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Selam web siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 283

19. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Siirt dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 73

21. Kütahya dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 276

22. Karabük merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 10-07-2021 08:18:05

23. Edirne dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Merhaba herkese sayfan vallaha güzel, tebrikler , doruk – 328

24. Sivas merkezden ben ali. Merhabalar web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 11-07-2021 03:34:21

25. Samsun dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, sağolun , – 386

26. Selamlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

27. Çankırı dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun , – 39

28. Sakarya dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 470

29. Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Hakkari merkezden ben emin. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-07-2021 04:46:13

31. Kilis dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 50

32. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

33. Giresun dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 360

34. Tokat dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Merhabalar siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 480

35. selamun aleyküm sayfa harbiden güzel, face de paylaştım

36. Bu konu : ” Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 185

37. Şırnak dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 488

38. Çanakkale merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 13:37:41

39. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, tebrikler

40. Zonguldak dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . selamun aleyküm web siten cidden iyi, linkedinde paylaştım , banu – 366

41. Tunceli merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:25:14

42. Sinop dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 476

43. Kırşehir merkezden ben . Mrb paylaşımın valla çok güzel, twitter da paylaştım 31-08-2021 19:37:09

44. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Sakarya dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 494

46. Çanakkale merkezden ben ziya. Merhaba web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 14-09-2021 12:17:39

47. Nevşehir dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Selam sayfan valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 165

48. Kayseri dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, teşekkürler , Hasan – 24

49. Isparta merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-09-2021 16:07:28

50. Isparta merkezden ben ali. Selam siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım 23-09-2021 20:51:53

51. Selam herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

52. Sinop dan kimler var. Fast food restoranları, işçileri yalnızca gelir artışı amacıyla siparişleri mahvetmeye teşvik ediyor. . Merhaba paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 480

Write A Comment