Yemek orucuna eklenen bir şey var mı? McDonald’s ve Wendy’s gibi fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri yaşıyorum. Yemekten sonra aniden daha depresif olduğumu ve daha az enerjim olduğunu fark ettim. Yine de midemde kendimi tok hissediyorum. İlk başta, kendimi her zamanki gibi normal hissettiğimi düşündüm, ama ne zaman ev yapımı yemek yediğimde asla böyle hissetmiyorum. Evde yemek yediğimde daha enerjik ve mutlu hissediyorum. Hızlı yemek yedikten sonra kimse böyle hissetti mi? Burger ve patates kızartmasından bahsediyorum. Ben soda içmem.

Author

64 Comments

1. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun 04-09-2020 05:04:09

2. Uşak merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 08:41:27

3. Uşak merkezden ben gaye. Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, şukuladım 04-09-2020 14:02:31

4. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 05-09-2020 00:19:27

5. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

6. Isparta merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım 12-09-2020 22:37:01

7. Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Antalya merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun 21-09-2020 09:40:27

9. Merhaba paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

11. Merhaba sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Malatya dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 248

13. Kastamonu dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 381

14. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Diyarbakır dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 481

16. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 23:11:59

17. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz gerçekten iyi, twitter da paylaştım 07-11-2020 22:11:37

18. Kırklareli dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, tebrikler , ahmet – 418

19. Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım , emin – 435

21. Manisa dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 201

22. Elazığ dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 50

23. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım , emin – 80

25. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 128

26. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:45:49

27. Kocaeli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım 17-12-2020 20:35:21

28. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

29. Tunceli merkezden ben memo. Selam sayfa gerçekten hayran edici, tebrikler 29-12-2020 13:30:13

30. Düzce merkezden ben hatice. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-01-2021 06:38:58

31. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 282

32. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 20:10:18

34. Samsun dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Mrb web siteniz inanılmaz güzel, saolun , ziya – 80

35. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, tebrikler , doruk – 179

36. Selamlar paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım

37. Bingöl merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 05:39:32

38. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 242

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 131

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 430

41. Denizli dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Merhabalar siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 150

42. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 301

43. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 447

44. Uşak merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-03-2021 09:42:15

45. Düzce dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, sağolun , – 191

46. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Mrb web siten ciddiyim iyi, tebrikler , Gürbüz – 285

47. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

48. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 288

49. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, tebrikler 28-03-2021 05:20:02

50. Kahramanmaraş dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, teşekkürler , ziya – 133

51. Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 16-04-2021 11:46:27

52. Elazığ merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 26-04-2021 09:38:36

53. Bitlis merkezden ben emin. Selam herkese sayfan vallaha iyi, twitter da paylaştım 29-04-2021 15:37:44

54. Ankara dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 423

55. Mardin dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Selam herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 202

56. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 219

57. Bu konu : ” Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, sağolun , gaye – 330

58. Erzincan dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Merhaba paylaşımın vallaha mükemmel, tebrikler , hatice – 146

59. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 17-05-2021 22:11:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link