Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri

Yemek orucuna eklenen bir şey var mı? McDonald’s ve Wendy’s gibi fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri yaşıyorum. Yemekten sonra aniden daha depresif olduğumu ve daha az enerjim olduğunu fark ettim. Yine de midemde kendimi tok hissediyorum. İlk başta, kendimi her zamanki gibi normal hissettiğimi düşündüm, ama ne zaman ev yapımı yemek yediğimde asla böyle hissetmiyorum. Evde yemek yediğimde daha enerjik ve mutlu hissediyorum. Hızlı yemek yedikten sonra kimse böyle hissetti mi? Burger ve patates kızartmasından bahsediyorum. Ben soda içmem.

“Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri” üzerine 16 yorum

1. Artvin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun 04-09-2020 05:04:09

2. Uşak merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 04-09-2020 08:41:27

3. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 05-09-2020 00:19:27

4. Malatya dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 248

5. Kastamonu dan kimler var. Fast food yedikten sonra ruh hali değişiklikleri . Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 381

Yorum yapın