Ocak 2020: “Başlangıçta … asemptomatik bir kişinin bunu asemptomatikken birine iletip iletemeyeceği net değildi, şimdi Almanya’dan gelen yakın tarihli bir rapordan bunun kesinlikle böyle olduğunu biliyoruz.”

Ocak 2020: “Solunum yoluyla bulaşan virüslerin tüm geçmişinde, asemptomatik bulaşma ASLA salgınların tetikleyicisi olmamıştır”

Mart 2020: “Maskeyle dolaşmak için hiçbir neden yok”

Temmuz 2020: “Enfeksiyonun asemptomatik taşıyıcılar tarafından yayılabileceği netleştiğinde … bu, maskeleri şiddetle tavsiye etmemiz gerektiğini açıkça ortaya koydu”

🥴

Btw bunlar, röportajlarda veya televizyonda görüntülenenlerde görebileceğiniz Fauci’den doğrudan alıntılar. Makbuzlar burada: https://www.thedriftmag.com/the-case-against-fauci/

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, sağolun , banu – 197

2. Şırnak merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inanki iyi, sağolun 31-01-2021 21:00:22

3. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 205

4. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 78

5. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 271

6. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

7. Çorum dan kimler var. Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi . Selamlar sayfan yeminle güzel, şukuladım , Hasan – 379

8. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 359

9. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, sağolun , Hasan – 56

10. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , – 445

11. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 359

12. Şırnak dan kimler var. Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 462

13. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, saolun

14. Uşak dan kimler var. Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi . Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 167

15. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım

16. Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

17. selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Fauci, asemptomatik yayılma ve maskelerin iyi bir zaman çizelgesi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, saolun , ahmet – 455

19. Selamlar web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım

20. Osmaniye merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-03-2021 07:51:13

21. Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link