Duvardaki yazıyı görüyorum. Yaz aylarında, çoğu insanın dokunulmazlığı olduğu zaman, maskeler artık popüler olmayacak. Maskelerin gerçekten işe yaramadığını anlayacaklar.

Nemin bakterilerin büyümesine neden olduğunu unutmayın. Maske taktığımızda tükürüğümüz ve tükürüğümüz bakteri üremesini sağlar.

Tıp camiası ilk başta maskelere karşıydı ve hipokrat yemini bozmak için fauci kullanacaklarını düşünüyorum. İgnaz semmwielwieiz gibi olacak. Onu da aynı şekilde yakaladılar çünkü nemin bakterilerin büyümesine neden olduğunu hatırlayın. Ayrıca korona AIR kaynaklıdır. Öndeki virüsün bir kısmını durdurması önemli değil çünkü yanlardan geçiyor! Virüs miktarı önemli değil çünkü büyüyor !!! Ve maskenizdeki bakteri bunu kolaylaştırır!

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ignaz_Semmelweis

GERÇEK’in ortaya çıkmasını bekleyemem.

Author

13 Comments

1. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım

2. Kilis merkezden ben hatice. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-03-2021 06:05:33

3. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 141

5. Antalya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 00:39:34

6. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

7. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

8. Gümüşhane dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Mrb paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 75

9. Osmaniye dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Merhabalar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , emin – 306

10. Van dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 339

11. Karabük dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 210

12. Bu konu : ” Fauci, Cuomo 2.0 olacak ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 480

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link