Duvardaki yazıyı görüyorum. Yaz aylarında, çoğu insanın dokunulmazlığı olduğu zaman, maskeler artık popüler olmayacak. Maskelerin gerçekten işe yaramadığını anlayacaklar.

Nemin bakterilerin büyümesine neden olduğunu unutmayın. Maske taktığımızda tükürüğümüz ve tükürüğümüz bakteri üremesini sağlar.

Tıp camiası ilk başta maskelere karşıydı ve hipokrat yemini bozmak için fauci kullanacaklarını düşünüyorum. İgnaz semmwielwieiz gibi olacak. Onu da aynı şekilde yakaladılar çünkü nemin bakterilerin büyümesine neden olduğunu hatırlayın. Ayrıca korona AIR kaynaklıdır. Öndeki virüsün bir kısmını durdurması önemli değil çünkü yanlardan geçiyor! Virüs miktarı önemli değil çünkü büyüyor !!! Ve maskenizdeki bakteri bunu kolaylaştırır!

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ignaz_Semmelweis

GERÇEK’in ortaya çıkmasını bekleyemem.

Author

36 Comments

1. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım

2. Kilis merkezden ben hatice. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-03-2021 06:05:33

3. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 141

5. Antalya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 00:39:34

6. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

7. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

8. Gümüşhane dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Mrb paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 75

9. Osmaniye dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Merhabalar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , emin – 306

10. Van dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 339

11. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

12. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 210

13. Bu konu : ” Fauci, Cuomo 2.0 olacak ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 480

14. Selam web siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Bolu merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 04:08:55

16. Edirne dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Selam herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 380

17. Bu konu : ” Fauci, Cuomo 2.0 olacak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, saolun , gaye – 144

18. Diyarbakır merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-05-2021 05:33:32

19. Gümüşhane dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Slm web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım , ali – 414

20. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

21. Manisa dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 404

22. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, tebrikler

23. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-06-2021 21:06:13

25. Bu konu : ” Fauci, Cuomo 2.0 olacak ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 186

26. Bu konu : ” Fauci, Cuomo 2.0 olacak ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 445

27. Bursa dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Selam web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 500

28. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım 09-07-2021 00:58:46

29. Bu konu : ” Fauci, Cuomo 2.0 olacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım , hatice – 145

30. Nevşehir merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım 15-07-2021 14:21:55

31. Bu konu : ” Fauci, Cuomo 2.0 olacak ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 481

32. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Fauci, Cuomo 2.0 olacak . Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, saolun , elif yılmaz – 423

33. Bu konu : ” Fauci, Cuomo 2.0 olacak ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 489

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link