En azından şimdiye kadar çıkanlar. “Ah bak, maskelerin gerekli olmadığını söyledi. Sonra öyle olduklarını söyledi.” Büyük lanet anlaşma. 60 Dakika röportajı, aynı şeyin bir yıl veya daha uzun süredir bilindiğini söylüyor. E-postalarda suçlayıcı bir şey varsa, asıl soru bu. Silah haline getirilmiş virüslerle ilgili herhangi bir şey, ne yazık ki onu yarasız bırakacaktır.

…OddGuyOuttaSight tarafından gönderildi
[comments]

28 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , emin – 313

2. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 82

4. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 276

5. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 283

6. Ardahan dan kimler var. Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. . Merhaba herkese sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım , – 106

7. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 141

8. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 456

9. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. Mrb web siten inanki çok iyi, face de paylaştım , memo – 440

10. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 424

11. Manisa dan kimler var. Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. . Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 304

12. Bursa merkezden ben memo. Mrb sayfa yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-06-2021 18:07:27

13. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım

14. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

15. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, şukuladım , mehmet – 256

16. Amasya dan kimler var. Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. . Merhabalar sayfanız vallaha iyi, twitter da paylaştım , ziya – 118

17. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 31-07-2021 10:19:31

19. Kırşehir merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz valla çok güzel, saolun 05-08-2021 06:19:18

20. Trabzon dan kimler var. Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 208

21. Bolu dan kimler var. Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, sağolun , memo – 119

22. Çankırı dan kimler var. Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 72

23. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler

24. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 315

25. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun

26. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 157

27. Bu konu : ” Fauci E-postaları: Şimdiye Kadar – Sadece Bir Dikkat Dağıtıcı. Gösterinin bir parçası. ” çok güzel. Slm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 488

Write A Comment