Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor.

Fauci, aşının gerçekten nüfusu itlaf etmek olduğunu söylemek için Elite’e bir köpek ıslığı olarak ‘açık sezon’ terimini kullanıyor. Yıllık fedakarlık dönemine uyuyor ve Fauci’nin bu aşının gerçek amacını çok iyi bilen bir Lucifer olduğuna hiç şüphemiz yok.

Fauci – “Nisan’a geldiğimizde, daha iyi bir ifade için ‘açık sezon’ diyeceğim şey bu olacak, yani neredeyse herkes ve herhangi bir kategorideki herkes aşı olmaya başlayabilir,” dedi NBC’de “Bugün ” göstermek.

https://www.washingtonpost.com/nation/2021/02/11/coronavirus-covid-live-updates-us/

Açık Sezon – Belirli bir hayvan türü üzerinde sınırsız avlanma dönemi. Örneğin, aşırı nüfus ile ilgili sorunlar nedeniyle, vali tüm eyalette geyiklere açık sezon ilan etti.

“Kurban Mevsimi, 19 Mart ile 1 Mayıs arası 40 günlük bir dönemdir. Adı, Cabal, Illuminati veya NWO olarak da bilinen bu dünyanın Kara Okültistleri tarafından türetildi; bunlar, verimli bir hasat sağlamak ve dünyanın yıkıcı güçlerinin bir arketipini çağırmak için Dünya’nın masumların kanıyla yıkanması gerektiğine inandı. Evren.”

https://prepareforchange.net/2017/03/19/the-40-day-season-of-sacrifice-march-19th-or-22nd-to-may-1st-manipulating-the-collective-consciousness-of- insanlık-toplu-kara-büyü-ritüelleri /

“Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor.” üzerine 20 yorum

1. Ardahan merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım 12-02-2021 18:45:56

2. Bu konu : ” Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor. ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 109

3. Ardahan dan kimler var. Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor. . Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun , emin – 492

4. Bu konu : ” Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 269

5. Kırklareli dan kimler var. Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor. . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 239

6. Adıyaman dan kimler var. Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor. . merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, sağolun , – 288

7. Bu konu : ” Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 163

8. Artvin merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler 12-02-2021 23:51:51

9. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 12-02-2021 23:52:10

10. Çanakkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 13-02-2021 00:09:26

11. Amasya dan kimler var. Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor. . Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 479

12. Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım 13-02-2021 15:36:29

13. Rize merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 22-02-2021 00:08:57

14. Bilecik dan kimler var. Fauci, Nisan ayına kadar herkesin aşı olabileceği zaman, öldürme ruhsatı anlamına gelen ‘Açık Sezon’ olacağını, Nisan’ın 40 gün süren gizli Kan Kurban Mevsimi’ne düştüğünü söylüyor. Kitle itlafına benziyor. . Selamın aleyküm siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 347

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link