Kilitlemelerin sona ermesini istemeyen ve virüsün yok olmasını istemeyenlerin büyük çoğunluğu, zaten hiç gerçekten işe gitmemiş kişilerdir. Virüsten önce bile işleri olmayan ve günlerinin çoğunu bodrumlarında televizyon ve Netflix izleyerek ve internete girerek geçiren insanlar …

Yani onlar için hiçbir şey gerçekten değişmedi, bu yüzden umursamadılar .. ve yine de protestolara gidebilir ve yabancılarla seks yapabilirler.

Ama yine de virüsün ortadan kalkmasını istemiyorlar çünkü kendilerini kendilerini önemli hissetmelerine neden oluyor. Toplumda işe yaramaz olmalarına rağmen, daha önce yaptıkları her şeyi yaparak dünyayı kurtarıyormuş gibi davranıyorlar. Tarikat liderleri Dr. fauci’yi sorgulayan insanlardan nefret ediyorlar çünkü talimatları takip etmede en iyisi olmayı seviyorlar ..

Bu şimdiye kadar başardıkları tek şey ..

Onun gitmesini istemiyorlar. Bu yüzden insanlar komplo teorisyeni fauci gibi yalancıları sorgulamaya başladıklarında ve onun kültüne çıldırdıklarında

Author

18 Comments

1. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

2. Konya merkezden ben emin. Selam herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-04-2021 12:52:15

3. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım inan ki güzel, sağolun 15-04-2021 13:20:29

4. selam arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Şırnak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, facebookta paylaştım 15-04-2021 14:57:51

6. Iğdır merkezden ben . Slm paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 15-04-2021 16:59:18

7. Konya dan kimler var. Fauci tarikatının virüsün yok olmasını İSTEMemesinin nedeni, onları önemli hissettirirken hiçbir şeyi değiştirmelerini talep etmemesidir. . Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 94

8. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-04-2021 18:11:16

9. Yozgat merkezden ben memo. Selam bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler 20-04-2021 09:08:19

10. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-04-2021 00:34:53

11. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Fauci tarikatının virüsün yok olmasını İSTEMemesinin nedeni, onları önemli hissettirirken hiçbir şeyi değiştirmelerini talep etmemesidir. . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran edici, saolun , elif yılmaz – 66

12. Bayburt merkezden ben ali. Selam siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2021 02:53:55

13. Ardahan dan kimler var. Fauci tarikatının virüsün yok olmasını İSTEMemesinin nedeni, onları önemli hissettirirken hiçbir şeyi değiştirmelerini talep etmemesidir. . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 6

14. Mersin dan kimler var. Fauci tarikatının virüsün yok olmasını İSTEMemesinin nedeni, onları önemli hissettirirken hiçbir şeyi değiştirmelerini talep etmemesidir. . Selam herkese sayfa inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 61

15. Bu konu : ” Fauci tarikatının virüsün yok olmasını İSTEMemesinin nedeni, onları önemli hissettirirken hiçbir şeyi değiştirmelerini talep etmemesidir. ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 206

16. Bu konu : ” Fauci tarikatının virüsün yok olmasını İSTEMemesinin nedeni, onları önemli hissettirirken hiçbir şeyi değiştirmelerini talep etmemesidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 44

17. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link