Anythony Fauci, deneysel aşıları alma konusunda halkın satışına yardımcı olmak için son zamanlarda popüler etkileyicilerle Sosyal Medyada röportajlar yapıyor.

Şanslıyız ki, görüşmecilerden biri yumuşak toplar sormadı ve Fauci’ye aşılar FDA Onaylıysa, bazıları deneyselse ve insanlık üzerinde daha önce hiç kullanılmamışsa, Aşı üreticileri herhangi bir zarardan sorumluysa, aşılar yayılmayı durdurur veya alan kişinin enfekte olmamasına ve daha fazlasına neden olur!

Röportaj, Eugenios Derbez Instagram’da ilk olarak gerçekleştiği yerde bir milyondan fazla kez görüntülendi.

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 187

2. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki iyi, sağolun , ali – 183

5. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım 02-04-2021 14:16:07

6. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler

7. Karabük dan kimler var. Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor . Selamlar sayfanız cidden çok güzel, şukuladım , Aylin – 309

8. Erzurum merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 11:38:13

9. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

10. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Afyon dan kimler var. Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor . selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 384

12. Çanakkale merkezden ben emin. Mrb paylaşımın harbiden çok güzel, şukuladım 06-05-2021 23:14:43

13. Tunceli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-05-2021 20:10:26

14. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

15. Bu konu : ” Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden güzel, teşekkürler , doruk – 201

16. Zonguldak dan kimler var. Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , Hasan – 47

17. Bu konu : ” Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor ” çok güzel. Slm web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 366

18. Bu konu : ” Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hayran edici, şukuladım , gaye – 152

19. Bu konu : ” Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 493

20. Bu konu : ” Fauci, ünlü bir Aktör tarafından röportaj yaptı ve beyzbol soruları atılmadı – FDA Onaylı Değil, Aşılananlara verilen hasar için sorumluluk yok, Sadece semptomları bastırıyor, Asemptomatik taşıyıcılar yaratıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, sağolun , Aylin – 284

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link