Fauci, üst kademe arkadaşları ona şehirleri yağmalayıp yakarken anarko-komünistlerinin kimliklerini gizlemelerine yardımcı olacağını söylediğinde maske anlatısını değiştirdi.

Yararsız oldukları kabul edildikten sonra tüm maske anlatısının güçlendirilmesini garip bulan var mı? Görünüşe göre maskelerin hepsi, insanları kimliklerini ortadan kaldırarak denklemden insan unsurunu çıkardıkları bir tarikata aşılamak için daha uğursuz bir planın parçası değil mi?

Plandemik ANTIFA benzeri gruplar anlatılarını kaybetmeden birkaç ay önce. Onlara karşı çıkan insanlar, terörist değillerse kendilerini ifşa edeceklerini ima ederek maskelerini çıkarmaları için onları kışkırtıyorlardı. Eğer gerçekten yanlış bir şey yapmıyorsanız, neden maske takasınız? Bu onların uğursuz olduklarını ve buhar kazandığını kanıtlayan momentumdu.

Fauci, maskelerin gerekli olmadığını söylemesinden sonra bile aniden gerekli hale geldi. Kısa bir süre sonra maskeli insan çetelerinin şehirleri yağmalayıp yaktığını gördük. Bu, gündemlerini ilerletmenin ve incelemeden uzak kalmanın bir yolu.

İşte bir yıldan uzun bir süre öncesine ait sadece bir örnek. https://www.youtube.com/watch?v=gLHeJwRAur8

İnsanların onlara maskelerini çıkarmalarını söylediği başka video örnekleri de var. Uzun zaman önce bu maskeleri takmaya başladılar. Maske normalizasyonu, onu normal hale getirmenin arka kapısıdır, böylece bu tür insanlar yüzlerini gizleyebilir ve bunun için alay edilmeyebilir.

“Fauci, üst kademe arkadaşları ona şehirleri yağmalayıp yakarken anarko-komünistlerinin kimliklerini gizlemelerine yardımcı olacağını söylediğinde maske anlatısını değiştirdi.” üzerine 23 yorum

1. Burdur merkezden ben doruk. Mrb sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-09-2020 15:49:23

2. Çankırı merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 17-09-2020 11:01:17

3. Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 11:02:00

4. Malatya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 17-09-2020 11:02:29

5. Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler 17-09-2020 11:03:37

6. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhabalar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 13:48:27

7. Bu konu : ” Fauci, üst kademe arkadaşları ona şehirleri yağmalayıp yakarken anarko-komünistlerinin kimliklerini gizlemelerine yardımcı olacağını söylediğinde maske anlatısını değiştirdi. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 469

8. Zonguldak dan kimler var. Fauci, üst kademe arkadaşları ona şehirleri yağmalayıp yakarken anarko-komünistlerinin kimliklerini gizlemelerine yardımcı olacağını söylediğinde maske anlatısını değiştirdi. . Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun , gaye – 109

9. Bu konu : ” Fauci, üst kademe arkadaşları ona şehirleri yağmalayıp yakarken anarko-komünistlerinin kimliklerini gizlemelerine yardımcı olacağını söylediğinde maske anlatısını değiştirdi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 392

10. Bartın merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 21-10-2020 00:08:45

11. Çorum merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 21-10-2020 23:47:41

Yorum yapın