5-6 Şubat 2020 (000239) – Fauci, “2019n-CoV’nin kökenlerine ve evrimine bakmak” gibi geniş bir misyona sahip WHO grubu için isimler önermesini istedi. Fauci, görevi yalnızca doğal ve laboratuvar kaynaklı olmayan bir kökene bakacak şekilde yeniden çerçevelemeye çalışarak yanıt veriyor.

7 Şubat 2020 (000189) – Fauci, SARS-CoV-2 virüsünün ıslak bir pazardan kaynaklanma olasılığının düşük olduğunu yansıtan bir dahili NIAID iletişimi gönderdi.

16 Şubat 2020 (000447) – Fauci, CBS muhabirine ölüm oranı %0,2 ila %0,4 olursa, SARS-CoV-2’nin şiddetli bir mevsimsel grip gibi tedavi edilmesi gerektiğini söyledi. Ancak vaka ölüm oranı daha sonra CDC tarafından %0,2 ile %0,4 arasında revize edildiğinde, Fauci virüs çok daha tehlikeli bir şeymiş gibi davranmaya devam etti.

17 Şubat 2020 (000422) – Fauci, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki uluslararası bir öğrenci programının parçası olan bir Çin vatandaşından, Wuhan hastanesinde çalışan bir hemşirenin yazışmaları da dahil olmak üzere, Wuhan’daki temaslarına dayanarak, orada olduğunu belirten bir iletişim aldı virüsün çok daha fazla yayılması ve Çin’in kabul ettiğinden çok daha fazla ölüm.

21 Şubat 2020 (000300) – Fauci, NIAID’deki Müdür Yardımcısından bir virolog da dahil olmak üzere bir grup doktor ve bilim insanı tarafından alınan ve “virüsün salınmış olma olasılığının olduğunu düşünüyoruz” diyen bir e-postayı “Lütfen ele almasını” ister. wuhan’daki bir laboratuvardan (sic).”

23 Şubat 2020 (000257) – Fauci, “Bulaşma kesinlikle solunum damlacıkları ile oluyor” ve “Çocukların enfeksiyon oranı çok düşük” diyor.

22 Şubat 2020 (000274-277) – Fauci, “Çin dışındaki insanların büyük çoğunluğunun maske takmasına gerek yok. Maske, enfeksiyondan korunmaya çalışan insanlardan ziyade enfekte olmuş biri için daha uygundur.”

27 Şubat 2020 (000649) – Fauci, Morgan Fairchild’a takipçilerine “sosyal mesafe, uzaktan çalışma, okulların geçici olarak kapatılması vb.” için hazır olmalarını söylemesini söyledi.

28 Şubat 2020 (001054) Fauci, hangi hayvanın SARS-CoV-2 için yarasalardan insanlara aracı atlama işlevi görmüş olabileceğinden emin olmasa da, bunun laboratuvar dışı bazı doğal yollarla yarasalardan bir sıçrama olduğu anlatısını tekrarlayıp duruyor virüsün kaynağı buydu.

28 Şubat 2020 (001059) – Fauci, Zuckerberg’e “Kaynaklarla ilgili yardıma ihtiyacımız olabilir” de dahil olmak üzere bir COVID-19 aşısı geliştirme konusunda Mark Zuckerberg’e kişisel güncelleme veriyor ve geliştirme zaman çizelgesinde bir gecikme olursa Zuckerberg’e az önce şunları söyledi: , “Seninle iletişim kuracağım.”

1 Mart 2020 (000922) – Fauci’yi memnun etmek isteyen CBS’nin Baş Tıbbi Muhabiri, Fauci’ye, Fauci’nin kendisine söylediklerini tekrarlıyor gibi görünen kendi segmentinin bir bağlantısını e-posta ile gönderir; yüz maskeleri de dahil olmak üzere, “içeren damlacıkları yakalayarak kısmi koruma sağlayabilir. ama virüs o kadar küçük ki virüs içinden ya da çevresinden geçebiliyor” ve virüsün kökenini “hayvanlardan insanlara atlamak” olarak tanımlıyor. Fauci, “Olağanüstü!!” Görünüşe göre CBS’nin Fauci’nin virüsün yarasalardan insanlara doğal bir sıçrama olduğu anlatısını zorlamasından memnun.

1 Mart 2020 (000937) – Basında çıkan haberlere rağmen Fauci, Beyaz Saray tarafından susturulmadığını açıkça ortaya koyuyor.

16 Mart 2020 (001554) – Fauci’ye “Yaşlılar ve bağışıklık sistemleri zayıf olanlar dışında herkesin göreceli güvenliği ve nüfusun geri kalanından çok daha az olduğu düşünüldüğünde, neden sadece onları karantinaya almıyorsunuz?” ve “Bizi izlemeye devam edin” diyerek yanıt verir.

17 Mart 2020 (001537) – Ertesi gün, Fauci’nin herkesi, hatta virüs riski düşük olan sağlıklı insanları bile tüm sivil özgürlüklerinden vazgeçmeye ve evlerinde mahkum kalmaya zorlama ayarını değiştirme niyetinde görünmüyor. Fauci ve Mark Zuckerberg arasında, cep telefonu numaralarını paylaştıkları ve herkesin sosyal mesafe de dahil olmak üzere insanların Fauci’nin mesajlarına uymasını sağlamak için çabaları koordine etmeyi planladıkları bir e-posta alışverişini yansıtıyor, ancak planlarının ayrıntıları e-posta alışverişinde yer almıyor. .

31 Mart 2020 (0011816) – Fauci, ajansından, maskelerin virüsü önlemede ne kadar etkili olduğuna ilişkin çalışmaların bir özetini aldı ve sonuç şu şekilde: “Alt satır: genellikle ILI/URI/veya gripte farklılıklar yoktu. maskelerin kullanıldığı oranlar.”

2 Nisan 2020 (001778) – Fauci ve Bill Gates, NIAID/NIH, BARDS ve BMGF (Bill ve Melinda Gates Vakfı) adına “işbirlikçi” ve “COVID-19’a sinerjik bir yaklaşım” konusunda anlaştıkları bir telefon görüşmesi yaptı. ” Özel bir kişi olan Bill Gates ve örgütü BMGF’nin, pandemi sırasında tüm Amerikalıların medeni haklarını etkileyecek kararlar üzerinde perde arkasından bu kadar çok etkide bulunabilmesi endişe verici.

8 Nisan 2020 (002351-2352) – Fauci, arama taleplerinin çoğunu reddediyor, ancak büyük bir ilaç şirketi olan Lilly’nin CEO’su ile bir arama düzenleme talebini soru sormadan kabul ediyor.

11 Nisan 2020 (002263-2264) – Fauci başka hiçbir şey için çok az zamanının olduğunu iddia ederken, Fauci, “hayatınızın önemini kutlayacak bir film”in çekimlerinin devam ettiğini doğruladı. [Fauci’s] “haftada bir veya iki kez NIH’ye giderken” çekimler dahil, “çalışma/uygun konuşmalarınızı yakalayın” ve “Görev Gücü üzerinde çalışın” dahil yaşam, bilim ve halk sağlığı”.

12 Nisan 2020 (002229) – Fauci, “Şu ana kadar kullanılan birçok test doğru değil ve YANLIŞTIR” yazıyor.

16 Nisan 2020 (002142) – Fauci, sağlık hizmeti ortamında bile maske politikasının “gönüllü” kalması gerektiğini tavsiye ediyor.

20 Nisan 2020 (002548-2549) – Bir Washington Post muhabiri, Fauci’nin virüsün laboratuvarda geliştirilmekten ziyade doğal yollarla ortaya çıktığının kanıtı olduğunu belirttiği makalenin kopyaları için NIAID’den Katie Miller ile temasa geçti. Günde 1.000 veya 2.000 e-posta aldığını ve bu e-postaların yalnızca küçük bir kısmına yanıt verebilecek zamanı olduğunu belirten Fauci, Katie Miller’ın ya da ekibinden birinin yanıt vermesine izin vermek yerine, Washington Post muhabirine (hatta yanıt vermeyen) bizzat yanıt veriyor. Fauci’ye yazınız) çalışmaların kopyalarıyla birlikte.

22 Nisan 2020 (002471-2472) – Ulusal Bilim Akademisi temsilcisi, NIH başkanı Dr. Francis Collins’e “WHO, Gates Vakfı ve Avrupa Komisyonunun aşıları hızlandırmak için küresel koordinasyon çabasına öncülük ettiğini ve planladığını” doğruladı , teşhis ve tedavi” ve “irade ile küresel yapıya ilişkin bir duyuru yapılacaktır. [sic] Gates, WHO vb. dahil. ve Fauci bir e-postada “ACTIV (COVID-19 Terapötik Müdahaleleri ve Aşıları Hızlandırma) çalışma gruplarımızda Gates temsilcilerimiz olduğunu” açıklıyor. Kendi özel çıkarları olan seçilmemiş bir birey, sıradan Amerikalıların özgürlüklerini ve özgürlüklerini etkileyecek kararlar üzerinde neden bu kadar inanılmaz bir etkiye sahip oluyor?

27 Nisan 2020 (002910) – Fauci, potansiyel canlı kurtarma tedavisini reddediyor gibi görünüyor. Fauci, NIAID’deki Viral Patogenez Bölümü Şefi Dr. Paolo Lussa’dan, “beş hastadan oluşan ilk bir grubu güçlü anti-agregan tedavi (Tirofiban/Aggrastat) ile tedavi ettiklerini ve görünüşe göre hepsinde p02’nin başladığını bildiren bir rapor aldı. 2 saatten daha kısa sürede yükselmek için ventilatörden indiler ve tam iyileşmeye başladılar.” Bu inanılmaz habere yanıt olarak Fauci sadece “Teşekkürler, Paolo” yazıyor. Fauci’nin derin ve uzun süreli bağlantılara sahip olduğu Gilead tarafından yapılan Remdesivir’i zorlamanın yanı sıra, Fauci’nin Dr. Lussa’ya verdiği yanıt, onun bir aşı geliştirmeye ve zorlamaya yönelik tekil odağıyla uyumludur.

1 Mayıs 2020 (002838) – Fauci, ventilatörlerle ilgili bir anlatıyı halka açık bir şekilde öne sürerken, özel bir e-postada şunları yazıyor: “Ventilatörleri ventilasyon yerine oksijenasyon göründüğünden beri yalnızca son çare olarak kullanma konusunda daha yakın bir eğilim olduğu konusunda haklısınız iyileşmenin anahtarı olmak.”

35 Comments

1. Manisa merkezden ben ziya. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 04-06-2021 15:24:31

2. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Nevşehir merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun 04-06-2021 17:42:29

4. Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 230

5. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Karabük dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . selamun aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 354

7. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım 08-06-2021 05:20:52

8. Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım

9. Kahramanmaraş dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . Selamlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 72

10. Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım , banu – 54

11. Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle hayran edici, saolun , Aylin – 61

12. Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 417

13. Siirt merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler 23-06-2021 21:24:25

14. Kırklareli merkezden ben banu. Selamlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-06-2021 10:30:35

15. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-06-2021 16:38:02

16. Selamlar siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 31

18. Yalova dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 214

19. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, teşekkürler 03-07-2021 16:01:11

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok güzel, saolun , Gürbüz – 135

21. Ankara dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . Slm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 150

22. Kırklareli dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 83

23. Şırnak merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız inanki güzel, sağolun 13-07-2021 09:46:20

24. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

25. Adana dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, saolun , memo – 95

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 444

27. Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 499

28. Kahramanmaraş dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . Selam sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 209

29. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, tebrikler

30. Bu konu : ” Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 323

31. Hatay dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . Mrb web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 166

32. Mersin dan kimler var. Fauci’nin E-postalarından Öne Çıkanlar — Del Bigtree’nin Bülteninden. . Merhaba siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 65

Write A Comment