Açık Sezon, “özellikle spor için belirli vahşi yaşam türlerinin öldürülmesine ilişkin kısıtlamaların kaldırıldığı yıllık dönem” olarak tanımlanmaktadır.

Böyle bir terim ağzından kaçırıldığında bize küçük ipuçları veriyorlar, bu insanlar gezegeni kitlelerle paylaşmaktan nefret ediyor ve kan pıhtılarına ve bunamaya neden olan aşılarla bizi öldürüyorlar. 2024’e kadar Fauci’nin neden “açık sezon” dediği tamamen açık olacak, ancak o zamana kadar uzun süreli covid varlığı veya kitlesel ölüme neden olan yeni bir varyant hakkında yeni propagandaları olacak.

Fauci, aşının Nisan ayına kadar ‘açık sezon’ olacağını tahmin ediyor

Author

41 Comments

1. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 78

2. Bartın merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız gerçekten iyi, saolun 22-07-2021 23:49:51

3. Yozgat dan kimler var. Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. . Slm siten yeminle güzel, tebrikler , gaye – 233

4. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 129

5. Tekirdağ dan kimler var. Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. . Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 269

6. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten iyi, tebrikler , ali – 413

7. Eskişehir dan kimler var. Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. . selamun aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, sağolun , ali – 475

8. Diyarbakır dan kimler var. Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. . Selamın aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 91

9. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 50

10. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-07-2021 00:14:49

11. Ağrı merkezden ben banu. Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-07-2021 00:18:20

12. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 298

13. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 313

14. Bolu merkezden ben . selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 23-07-2021 00:23:29

15. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım , Aylin – 273

16. Kırklareli merkezden ben gaye. Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 00:25:10

17. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız cidden çok güzel, sağolun 23-07-2021 00:32:18

18. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle iyi, tebrikler , gaye – 271

20. Konya merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-07-2021 10:38:37

21. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler , Emine – 494

22. Iğdır merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 25-07-2021 02:44:16

23. Ordu merkezden ben emin. Selam bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2021 07:52:22

24. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 269

25. Bolu merkezden ben ziya. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 28-07-2021 18:36:43

26. Tunceli merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun 29-07-2021 08:28:55

27. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 214

28. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 449

29. Merhaba herkese siten valla çok hoşuma gitti, saolun

30. Erzincan dan kimler var. Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. . Selamlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , memo – 97

31. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

32. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha mükemmel, saolun , Gürbüz – 230

34. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

35. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha çok güzel, tebrikler , ziya – 28

36. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

37. selam arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

38. Bu konu : ” Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 120

39. İzmir dan kimler var. Fauci’nin tüm yetişkinleri aşılamayı “açık” olarak nitelendirdiğinde dolandırıcılık yaptığını unutmayın. . Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 23

Write A Comment