Capitol Polisi FOIA’dan muaftır çünkü Kongre kendisini FOIA’dan muaf tutmuştur ve bu polis gücü Yürütme Şubesinin bir parçası değil, onlarındır. (Bu, Capitol Polisinin şu anda eyaletlerde ne yaptığını tanrı bilir ne yapmak için gönderildiği büyük bir sorun ve sadece FOIA’dan muaf olmakla kalmıyorlar, aynı zamanda son derece politik bir Kongre üyesinin istediği her türlü yaptırım veya istihbarat eylemini yapmak için emir alacaklar. yapmak.)

28 Comments

1. Bu konu : ” Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 435

2. Tokat dan kimler var. Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. . Selam herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 130

3. Bu konu : ” Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun , hatice – 146

4. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, şukuladım 08-08-2021 02:02:08

5. Bu konu : ” Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 265

6. Bu konu : ” Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 15

7. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

8. selam arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, teşekkürler

9. Merhaba herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 379

11. Kırklareli merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, tebrikler 21-08-2021 05:46:48

12. Sivas merkezden ben memo. Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 22-08-2021 19:38:53

13. Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, şukuladım 23-08-2021 07:39:11

14. Bu konu : ” Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 59

15. Bu konu : ” Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 187

16. Bilecik dan kimler var. Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. . Merhaba herkese web siteniz inan ki güzel, sağolun , mehmet – 18

17. Bilecik dan kimler var. Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 446

18. Aydın dan kimler var. Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. . Merhaba herkese siteniz valla mükemmel, saolun , ali – 239

19. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. . Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 22

20. Burdur dan kimler var. Favori bağımsız gazetecinizle iletişime geçin ve Capitol Polisi ile iletişime geçip talepte bulunmalarını isteyin. . Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 16

21. Artvin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 13-09-2021 18:55:06

22. Ankara merkezden ben ali. Selam sayfanız gerçekten iyi, sağolun 19-09-2021 16:28:02

23. Düzce merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 20-09-2021 01:13:21

24. Bitlis merkezden ben ali. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler 24-09-2021 18:52:19

25. Bursa merkezden ben . Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 25-09-2021 01:53:32

Write A Comment