FBI ajanları, hükümet e-postalarına ve davada yakın zamanda yayınlanan diğer belgelere göre, üç yıl önce Pennsylvania’da uzak bir ormanlık alanı kazdıklarında, muhtemelen tonlarca efsanevi İç Savaş dönemi altını için son derece değerli bir önbellek arıyorlardı.

FBI, uzun zamandır neden tam olarak kazıya gittiğini doğrulamayı reddetti ve yıllar boyunca sadece ajanların mahkeme tarafından yetkilendirilen bir kazı için “kültürel miras alanı olabileceği öne sürülen kanıtlar için orada olduklarını yazılı beyanlarda belirtti.

Paradas ve Getler daha önce FBI ile kazıyı izlemek için bir anlaşma yaptıklarını söylemişlerdi. Bunun yerine memurlar, kazıların çoğu için onları arabalarına kapattılar, ardından, ikinci ve son günün sonunda, onlara şantiyeye kadar eşlik ettiler – o zamana kadar büyük, boş bir çukur.

Sakinleri, kazıya ara verilmesi gereken bir gecede beko ve matkap duyduklarını ve büyük zırhlı kamyonlar da dahil olmak üzere FBI araçlarının konvoyunu gördüklerini söylediler.

E-postalarla ilgili hikayeyle Associated Press: https://apnews.com/article/fbi- looking-for-gold-pennylvania-dig-site-9b6b5fc3f7550ba30edbca0845e911ce

Bu konu hakkında 10 ay önce yaptığım gönderi: https://www.reddit.com/r/UnresolvedMysteries/comments/g9845n/what_is_the_fbi_hiding_about_the_confederate_gold/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Author

13 Comments

1. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” FBI, 2018’de Pennsylvania’da gizlice altın mı arıyor? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 115

3. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

4. Bolu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler 13-03-2021 08:13:50

5. Samsun merkezden ben emin. Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-03-2021 00:31:59

6. İzmir merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım 16-03-2021 11:21:48

7. Bu konu : ” FBI, 2018’de Pennsylvania’da gizlice altın mı arıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 406

8. Çankırı merkezden ben emin. Mrb paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler 27-03-2021 00:52:57

9. Osmaniye dan kimler var. FBI, 2018’de Pennsylvania’da gizlice altın mı arıyor? . selam arkadaşlar siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım , – 381

10. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

11. Amasya dan kimler var. FBI, 2018’de Pennsylvania’da gizlice altın mı arıyor? . Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 345

12. Muğla merkezden ben . Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, şukuladım 08-04-2021 16:55:07

13. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. FBI, 2018’de Pennsylvania’da gizlice altın mı arıyor? . Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link