Ortalama bir insan, sadece Qanon’un kilit kişileri arasındaki iletişimi ve onların yandaşlarına bilgi yaymalarını takip edemez. Ama elbette bazı kuruluşlar muhtemelen istediklerini öğrenebilirlerdi. Ancak soru şu ki, bu tür kuruluşların bunu yapmak için herhangi birinin haklarını ihlal etmesi gerekir mi?

Ancak Qanon terörist bir grup olarak belirlenirse veya gerçek bir tehdit olarak görülürse, arkasında kimin olduğunu bulmak için gereken her türlü aracı kullanmak için kapıların açık olacağını düşünürdüm.

Author

14 Comments

1. Ankara dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 268

2. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , emin – 62

3. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Kilis dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 499

5. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , emin – 265

6. Rize dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Merhaba sayfa yeminle mükemmel, şukuladım , emin – 2

7. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 491

8. Manisa merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-02-2021 20:29:40

9. Iğdır merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-02-2021 15:10:50

10. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok iyi, saolun , doruk – 128

11. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 181

12. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 321

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link