Ortalama bir insan, sadece Qanon’un kilit kişileri arasındaki iletişimi ve onların yandaşlarına bilgi yaymalarını takip edemez. Ama elbette bazı kuruluşlar muhtemelen istediklerini öğrenebilirlerdi. Ancak soru şu ki, bu tür kuruluşların bunu yapmak için herhangi birinin haklarını ihlal etmesi gerekir mi?

Ancak Qanon terörist bir grup olarak belirlenirse veya gerçek bir tehdit olarak görülürse, arkasında kimin olduğunu bulmak için gereken her türlü aracı kullanmak için kapıların açık olacağını düşünürdüm.

Author

35 Comments

1. Ankara dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 268

2. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, teşekkürler

3. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , emin – 62

4. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kilis dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 499

6. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , emin – 265

7. Rize dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Merhaba sayfa yeminle mükemmel, şukuladım , emin – 2

8. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 491

9. Manisa merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-02-2021 20:29:40

10. Iğdır merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-02-2021 15:10:50

11. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok iyi, saolun , doruk – 128

12. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 181

13. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 321

14. Selamın aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

15. Kilis dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Selamlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 37

16. Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, sağolun

17. Mersin merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 17-03-2021 02:11:44

18. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım , ali – 472

19. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 355

20. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , Hasan – 142

21. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 260

22. Merhaba herkese sayfanız inanki çok iyi, teşekkürler

23. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Selam web sitesi süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 459

24. Aydın merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 13:32:33

25. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 26

26. Eskişehir merkezden ben . Slm sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 06-05-2021 19:45:38

27. Yozgat merkezden ben hatice. Selamlar web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-05-2021 00:01:39

28. Bu konu : ” FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 422

29. İzmir dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Aylin – 350

30. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

31. Kayseri merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 28-05-2021 11:01:37

32. Mersin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2021 01:28:36

33. Tunceli dan kimler var. FBI, CIA, NSA ve diğer üst düzey ABD kanun uygulayıcı ve istihbarat kurumlarının Qanon’un arkasındaki asıl kişi veya kişilerin kimliğini bileceğini tahmin eder misiniz? Yoksa karanlıkta olmaları da mümkün mü? . Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, tebrikler , emin – 408

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link