Dr. Simone Gold’un konuşmasını dinleyerek zaman geçiren herkes onun “şiddet yanlısı” veya “radikal” “aşırılıkçı” olmadığını bilir. O, 2020’deki kaos ve yozlaşmadan önce, hastaları ile çok iyi ilişkileri olan ve hala çok saygı duyulan bir doktor olan Amerika’nın Ön Cephe Doktorlarından biridir. O, “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla FBI tarafından tutuklandı. Sadece geçen yıl paylaştığı bilgilerden hoşlanmayan güçlere inanıyorum. Bana düşüncelerinizi söyleyin ve onu desteklemek için yapılacak en doğru şeyin bu olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan bağışta bulunabilirsiniz. #wevegotacountrytosave #americasfrontlinedoctors

https://securedonors.com/americasfrontlinedoctorsummit+campaignfr

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 317

2. Nevşehir dan kimler var. FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … . Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 389

3. Uşak dan kimler var. FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … . Slm paylaşım valla hayran edici, teşekkürler , hatice – 112

4. Bu konu : ” FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 396

5. selamun aleyküm web siten süper ötesi güzel, sağolun

6. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 03-02-2021 20:57:48

7. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 336

9. Şırnak merkezden ben mehmet. Selam siteniz harbiden iyi, şukuladım 11-02-2021 01:23:57

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, teşekkürler

11. Şırnak merkezden ben ziya. Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 24-02-2021 20:05:10

12. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 26-02-2021 06:48:17

13. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:54:22

14. Bu konu : ” FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 395

15. Bu konu : ” FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , ziya – 338

16. Bu konu : ” FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 22

17. Isparta dan kimler var. FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, face de paylaştım , ali – 88

18. Muş dan kimler var. FBI, Dr. Simone Gold’u “Capitol isyanlarının şiddetine karıştığı” iddiasıyla tutukladı … . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link