SS: Bu sizin standart hatırlamanız gibi görünse de, ne yazık ki bu, herhangi bir yasal sorumluluk olmadan dağıtılan başka bir üründe neler olduğunun tam kanıtı. Aynı şirketin ürettiği mRNA vax’ı. Johnson ve Johnson, Bebek pudrasından bebek şampuanına kadar uzun bir geri çağırma geçmişine sahiptir. Tüm FDA onaylı tüm tehlikeli, ancak birkaçı noktaları birleştiriyor gibi görünüyor. Artık, üretimde görevi kötüye kullanma geçmişi olan bir şirkete, GovernMedia’nın güvenli ve etkili olduğunu iddia ettiği bir acil durum ürünü üretirken cezadan muaf tutulma izni veriliyor. Burada görülecek bir şey yok millet, bu konular birbiriyle bağlantılı değil, kontrol eden bir gizli topluluklar sınıfı tarafından nüfus azaltma gündemi yok. Sadece gününüze devam edin ve illüzyonunuzun tadını çıkarın.

27 Comments

1. Tokat dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 86

2. Merhabalar sayfa cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Bu konu : ” FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 24

4. Çorum dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, şukuladım , doruk – 295

5. Gürbüz Reply

Slm paylaşım vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bingöl merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-07-2021 08:56:32

7. Merhaba herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor ” çok güzel. Slm siten valla güzel, saolun , emin – 468

10. Artvin merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2021 15:41:45

11. Bu konu : ” FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor ” çok güzel. Selam web sitesi valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 62

12. Bu konu : ” FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler , ziya – 64

13. Nevşehir dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . Mrb sayfa inanki hayran edici, sağolun , doruk – 77

14. Kütahya dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . Slm paylaşım inanılmaz güzel, teşekkürler , ali – 148

15. Aksaray dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . Slm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 392

16. Karaman dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 288

17. Nevşehir dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . Merhaba web siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun , Hasan – 206

18. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 28-08-2021 12:40:09

19. Afyon dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . Merhaba web siten inan ki güzel, teşekkürler , ali – 129

20. Niğde dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 107

21. Aksaray dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, şukuladım , Hasan – 340

22. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 11-09-2021 23:31:11

23. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Kırşehir dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 122

25. Zonguldak dan kimler var. FDA, Benzin tarafından keşfedildikten sonra Johnson ve Johnson tarafından üretilen güneş kremini geri çağırıyor . selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 184

Write A Comment