Bakın, FDA’nın birkaç yıldır küreselciler tarafından itilip kakıldığı bir sır değil. Üstün Amerikan mühendisliğini sustururken bir Avrupa ithal ürününü tanıtmaları onlar için sadece mantıklı olacaktır. AZ’yi yakında piyasadan çekerlerse şaşırmayın… Joe muhtemelen bunun asla onaya yaklaşmamasını sağlayacaktır. Hâlâ yapabiliyorken alın!!

…kendebater tarafından gönderildi
[comments]

Author

21 Comments

1. Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

2. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, saolun

3. Çorum merkezden ben hatice. Slm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-08-2021 01:02:40

4. Ardahan merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 25-08-2021 06:19:27

5. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” FDA, dikkati AstraZeneca’dan uzaklaştırmak için Pfizer aşısını onayladı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, tebrikler , – 22

7. Hakkari merkezden ben doruk. Slm paylaşımın cidden iyi, teraziye tıkladım 27-08-2021 02:54:19

8. Rize dan kimler var. FDA, dikkati AstraZeneca’dan uzaklaştırmak için Pfizer aşısını onayladı mı? . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 110

9. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 29-08-2021 04:24:10

10. Amasya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 30-08-2021 09:23:03

11. Bu konu : ” FDA, dikkati AstraZeneca’dan uzaklaştırmak için Pfizer aşısını onayladı mı? ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 218

12. Ordu merkezden ben gaye. Selam paylaşım cidden çok güzel, face de paylaştım 31-08-2021 17:57:02

13. Niğde dan kimler var. FDA, dikkati AstraZeneca’dan uzaklaştırmak için Pfizer aşısını onayladı mı? . Merhaba siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 419

14. Denizli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım 12-09-2021 17:48:46

15. Yozgat dan kimler var. FDA, dikkati AstraZeneca’dan uzaklaştırmak için Pfizer aşısını onayladı mı? . Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 70

Write A Comment