Sadece şu isme bak.

Gıda ve İlaç İdaresi.

Gıda ve İlaçlar

TAMAMEN aynı şemsiyenin altında olmalı.

Bu açıkça bir şeylerin yolunda gitmediğinin bir işareti değil.

Ayrıca: Yönetim.

Uygulama, verme veya dağıtma eylemidir.

Çok fazla kırmızı ışık.

Belki karma için “bize söylemeleri” gerekir..

…MacErus tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” FDA… hmmmmmm. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 125

2. Bu konu : ” FDA… hmmmmmm. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , ali – 484

3. Niğde dan kimler var. FDA… hmmmmmm. . selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 202

4. Muğla dan kimler var. FDA… hmmmmmm. . Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 403

5. Bu konu : ” FDA… hmmmmmm. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 140

6. Niğde merkezden ben ali. Slm siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 08-08-2021 07:55:44

7. Kastamonu dan kimler var. FDA… hmmmmmm. . Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Hasan – 1

8. Van merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 20-08-2021 00:40:59

9. Bu konu : ” FDA… hmmmmmm. ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 355

10. Antalya merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 25-08-2021 09:29:39

11. Bu konu : ” FDA… hmmmmmm. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, saolun , Hasan – 396

12. Bingöl dan kimler var. FDA… hmmmmmm. . Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 484

13. Bitlis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-08-2021 18:56:37

14. Karabük dan kimler var. FDA… hmmmmmm. . Selam herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun , – 447

15. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. FDA… hmmmmmm. . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 313

16. Tekirdağ merkezden ben memo. Selam sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-09-2021 00:19:39

17. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. FDA… hmmmmmm. . selamun aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 256

18. Kahramanmaraş dan kimler var. FDA… hmmmmmm. . Merhaba herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 369

19. Selam herkese siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

Write A Comment