Bu onlara yalan söylendiğini göstermiyor mu? Hepsi bunun yasal bir aşı olduğunu düşündüler, ancak ancak bugün resmi kimlik bilgilerini aldı. Kendilerine yalan söylendiğinin artık onlar için açık olması gerekmez mi? Geçen yılın başından beri 1+1=3 olduğunu biliyorum ama bu “şey”in şimdiye kadar aşı olarak kabul edilmediğinin gerçek kanıtı.

22 Comments

1. Kastamonu merkezden ben ali. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 23-08-2021 18:11:52

2. Bu konu : ” FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 417

3. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Trabzon dan kimler var. FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. . Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 118

5. Aksaray merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2021 20:54:37

6. Çorum dan kimler var. FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. . Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 490

7. Tunceli merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım 25-08-2021 15:11:22

8. Mardin merkezden ben Aylin. Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2021 07:43:49

9. Bu konu : ” FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, sağolun , gaye – 318

10. Kütahya merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:25:42

11. Sakarya dan kimler var. FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. . Selam web siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 460

12. Erzincan merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-08-2021 17:46:38

13. Artvin dan kimler var. FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , memo – 375

14. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 03-09-2021 16:27:27

15. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-09-2021 02:58:09

16. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım

17. Bu konu : ” FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 443

18. Bu konu : ” FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 66

19. Bu konu : ” FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. ” çok güzel. Slm web siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 443

20. Bu konu : ” FDA onayı, şimdiye kadar tüm aşılı kişilerin aşısız bir aşı kullandığını açıkça göstermektedir. ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 490

Write A Comment