FDA’nın HİÇBİR UZUN VADELİ ÇALIŞMA yapmadan bu Gen Tedavisini “onaylamayı” planladığı gerçeği bana bunun %100 Politik olduğunu söylüyor. Çalıştığım Şirketin Bölge Müdürüne ve Genel Müdürüne Jab’ı almayı düşünmediğimi zaten söyledim. Ve eğer denerler ve zorunlu kılarlarsa onlara bu Ölüm Tablosunu göstereceğim.

https://www.statista.com/statistics/1191568/reported-deaths-from-covid-by-age-us/?fbclid=IwAR13BA3cdm5SrYTyUhidp-QKLW3g3YNFugMZdPDOmrAqMDMPWfJLsw6hOyc

29 yaşında sağlıklı bir kişi olarak, Fauci-Çin Virüsü 19’dan sonra bir Araba Kazasında vurulma ve ölme şansım daha yüksek. Bunların hepsi korku ve sosyal kontrol. Aşı Pasaportu %100 Canavarın İşaretidir. İncil’i yazan o eski peygamberler her ne yapıyorsa, ürkütücü derecede doğru. Olası bir geleceği gördüklerinde teknolojiyi anlamadıkları kamptayım. Sembolizm ve Para’yı anladıkları kamptayım. Hangi yüzyılda yaşıyor olursanız olun bunlar asla değişmez.

ALMAK VE SATMAK İÇİN BİR BİNAYA GİRMEDEN ÖNCE ÖZEL TIP TARİHİMİZİ öğrenmeyi talep etmek OLASI NORMAL DEĞİLDİR. Sözde güvenli ve etkili bir Aşı yaptırmaları için halka para, piyango, Alkol, Ot, Silah, Kamyon ile rüşvet vermek OLASI NORMAL DEĞİLDİR. Sıfır uzun vadeli veri içeren bir Aşıyı zorunlu kılmak normal değildir.

Birkaç yıl önce Sosyal Medyada tüm bu Vax Karşıtı gönderileri neden gördüğümüz mantıklı. NWO, Kuruluşun üyesi olmayan bir adamdan kurtulmak için bir Amerikan Başkanlık Seçimi sırasında Çin’deki 4. Seviye Biyolojik Silahlar Laboratuvarı’ndan serbest bırakılan bu Virüs için otomatik olarak Aşıyı almaya bilinçaltımızda bizi hazırlıyordu.

Trump bugün Başkan olsaydı, gerçekten Aşı Pasaportları ve Görevleri hakkında konuşacağımızı düşünüyor musunuz? Hayır! Trump’ın aldığı pozisyon ne olursa olsun Demokratlar tam tersini yaptı. AŞISI DAHİLDİR. Demokratlar, bir aşının bu kadar erken yapılmasının imkansız olduğunu söylediler. Demokratlar, Trump tarafından yapılan bir aşıyı asla almayacaklarını söylediler. Peki ne yapıyorlar?

Aşıyı yaptırmak için televizyona çıkıyorlar. Trump’ın aşıyı aldığını iddia ediyorlar. Yüzde yüz medya fahişesi olan Trump, kamera olmadan hiçbir şey yapmaz. Yani Trump’ın aşıyı aldığını iddia ettiklerinde Video nerede diyorum. Biden ve Harris de dahil olmak üzere tüm eski Başkanlar sözde televizyona çıktı.

Trump buna yatırım yapmış olabilir. Ancak Trump, hidroksi klorür gibi diğer alternatifleri de teşvik ediyordu. Ve Güneş Işığı, yani D Vitamini. Bu, her zaman internette dışlanmış gibi görünen bir argüman. Neden tıp uzmanları bu Jab’i reddettikleri için toplu olarak işten çıkıyorlar/kovuluyorlar? Sağlıkta çalışıyorlar. Bu Jab’in tehlikelerini biliyorlar. Bu yüzden Bilimi takip ettiklerini iddia eden Politikacılar tarafından zorlandıklarında Kariyerlerini atmayı tercih ederler. Bilim artık anlatıya fayda sağlamayana kadar.

15 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. FDA yarın Pfizer’i onayladıktan sonra Şirketinizin Jab’ı yetkilendirmesini mi bekliyorsunuz? . Merhaba herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 344

2. Amasya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-08-2021 15:04:57

3. Uşak merkezden ben ziya. Slm web siteniz inanki iyi, sağolun 22-08-2021 15:09:12

4. Rize dan kimler var. FDA yarın Pfizer’i onayladıktan sonra Şirketinizin Jab’ı yetkilendirmesini mi bekliyorsunuz? . Selam herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 170

5. Bu konu : ” FDA yarın Pfizer’i onayladıktan sonra Şirketinizin Jab’ı yetkilendirmesini mi bekliyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 95

6. Diyarbakır dan kimler var. FDA yarın Pfizer’i onayladıktan sonra Şirketinizin Jab’ı yetkilendirmesini mi bekliyorsunuz? . Selamın aleyküm siten vallaha çok iyi, tebrikler , emin – 76

7. Bu konu : ” FDA yarın Pfizer’i onayladıktan sonra Şirketinizin Jab’ı yetkilendirmesini mi bekliyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , – 70

8. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Ordu dan kimler var. FDA yarın Pfizer’i onayladıktan sonra Şirketinizin Jab’ı yetkilendirmesini mi bekliyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 477

12. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. FDA yarın Pfizer’i onayladıktan sonra Şirketinizin Jab’ı yetkilendirmesini mi bekliyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 475

14. Muğla merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-09-2021 00:53:53

Write A Comment