Kongrenin bazı çok kızgın üyeleri de dahil olmak üzere, kötü davranışlarından dolayı yıllar boyunca defalarca çağrılmasına rağmen, ajans değişime inatla direniyor. Bu, FDA’nın derinden yakalandığının, düzenlemesi gereken ilaç endüstrisinin yörüngesine sıkıca çekildiğinin bir işareti.

48 Comments

1. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 441

2. Gümüşhane merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 25-08-2021 16:15:06

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 81

4. İstanbul merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:25:49

5. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle güzel, facebookta paylaştım , banu – 217

6. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

7. Gaziantep merkezden ben emin. Mrb siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 01:42:39

8. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 29-08-2021 03:49:54

9. Tokat dan kimler var. FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler . Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 338

10. Sakarya dan kimler var. FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 466

11. Ordu dan kimler var. FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, şukuladım , ziya – 293

12. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 81

13. Manisa merkezden ben emin. Selam paylaşımın ciddiyim mükemmel, şukuladım 29-08-2021 15:52:02

14. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

15. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Emine – 109

16. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Hasan – 445

17. Iğdır dan kimler var. FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler . Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 452

18. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki güzel, teşekkürler , – 35

20. Iğdır dan kimler var. FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ziya – 171

21. Yozgat dan kimler var. FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler . Merhaba herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 120

22. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 348

23. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

24. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 368

25. Kilis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, şukuladım 29-08-2021 23:50:29

26. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım , ali – 413

27. Kütahya merkezden ben banu. Selamlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, saolun 30-08-2021 01:42:31

28. Yalova merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-08-2021 02:17:35

29. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 30-08-2021 03:33:43

30. Çankırı dan kimler var. FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler . Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, şukuladım , Aylin – 367

31. Sivas merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-08-2021 04:56:19

32. Ankara merkezden ben ali. Merhaba web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 30-08-2021 06:48:30

33. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

34. Aksaray dan kimler var. FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 40

35. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 356

36. Gümüşhane merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 03-09-2021 16:43:10

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 407

38. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 127

39. Edirne merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, sağolun 10-09-2021 00:29:30

40. Bu konu : ” FDA yolsuzluğu hakkında gerçekler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 355

Write A Comment