FDA, Breyers dondurmasının Amerika’daki mağazaların raflarında olmasını onaylayan aynı organizasyondur. Gerçek şu ki, Breyers dondurmasını 24 saat oda sıcaklığında bir kapta bırakırsanız erimez. FDA bu tür yiyeceklerin satılmasına izin veriyorsa, FDA onaylı ilaçlar ve tıbbi cihazlar ne kadar güvenlidir?

gönderen … Mouse1701
[comments]

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” FDA’nın bozulması ne kadar kötü? ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 52

2. Bitlis merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, saolun 14-05-2021 01:13:54

3. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

4. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, twitter da paylaştım

5. Aksaray merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 17-05-2021 02:36:29

6. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 20-05-2021 13:07:20

7. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım

8. Selam herkese web sitesi inan ki güzel, teşekkürler

9. Bu konu : ” FDA’nın bozulması ne kadar kötü? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 349

10. Kayseri merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, teşekkürler 26-05-2021 14:55:12

11. Bu konu : ” FDA’nın bozulması ne kadar kötü? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , memo – 262

12. Bu konu : ” FDA’nın bozulması ne kadar kötü? ” çok güzel. Slm sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 374

13. Rize merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-06-2021 17:25:15

14. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Kırşehir dan kimler var. FDA’nın bozulması ne kadar kötü? . Mrb sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 62

16. Merhaba herkese sayfanız inanki çok iyi, teşekkürler

17. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun

18. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler 15-07-2021 10:02:49

19. Antalya dan kimler var. FDA’nın bozulması ne kadar kötü? . Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 15

20. Konya dan kimler var. FDA’nın bozulması ne kadar kötü? . Slm web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım , memo – 465

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link