İşte Gönderim Beyanım:

Kademeli bir sunum, savunmasız nüfuslara ve sağlık çalışanlarına öncelik verecektir.

Umarım bu yeniden sunum, bu sefer r / komploya sunulma şartlarını karşılar.

Değilse, ek açıklamalar gerekli olacaktır … lütfen tavsiye edin.

Author

64 Comments

1. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler

3. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. Bitlis merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 28-09-2020 17:27:41

5. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 09:21:53

6. Muş merkezden ben gaye. Slm sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:19:22

7. Bilecik merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, sağolun 05-10-2020 00:01:59

8. Nevşehir merkezden ben Emine. Slm web siteniz inanılmaz iyi, şukuladım 13-10-2020 19:16:24

9. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 208

10. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 293

11. Konya merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-11-2020 17:49:08

12. Muş dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Slm web sitesi ciddiyim mükemmel, sağolun , mehmet – 149

13. Slm web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 114

15. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 53

16. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 05-12-2020 18:53:32

17. Niğde dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Selam sayfa gerçekten çok güzel, sağolun , doruk – 451

18. Düzce merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, saolun 15-12-2020 22:44:27

19. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, sağolun 17-12-2020 16:53:45

20. Giresun dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, saolun , gaye – 447

21. Rize dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , – 135

22. Çanakkale dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 150

23. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 03:13:55

24. Bilecik dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Slm sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 339

25. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Selam sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 437

26. Merhaba herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

27. Yozgat dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Merhaba paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun , Hasan – 242

28. Bursa dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 447

29. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , memo – 482

30. Merhaba herkese sayfanız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

31. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun

32. Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 308

34. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle iyi, şukuladım , mehmet – 203

35. Ağrı dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Merhaba herkese siten cidden güzel, teraziye tıkladım , ali – 70

36. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, saolun , emin – 2

37. Sakarya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun 09-03-2021 06:26:28

38. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 300

39. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, saolun

40. Samsun dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 64

41. Düzce dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Slm web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , doruk – 15

42. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun

43. selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

44. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

45. Yalova merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-04-2021 16:02:04

46. Bingöl dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 93

47. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

48. Slm siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

49. selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

50. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selam siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 07-05-2021 03:25:06

51. Sakarya dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Selam paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 416

52. Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

53. Muş dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Selam herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ziya – 50

54. Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun 24-06-2021 06:39:59

55. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 17

56. Burdur dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Merhabalar web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 73

57. Niğde merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten valla mükemmel, teşekkürler 06-07-2021 23:04:15

58. Sinop dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 375

59. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

60. Karabük dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 229

61. Bu konu : ” Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 418

62. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, sağolun 25-07-2021 13:56:41

63. İstanbul dan kimler var. Federal hükümet, tüm Amerikalılar için koronavirüs aşısını ücretsiz yapma planlarını açıkladı . Selam web siten yeminle çok güzel, saolun , Emine – 412

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link