Kız arkadaşım ve ben Ontario’dayız ve Ekim sonunda Alberta’ya bir gezi planlıyoruz. Şu anda ikimiz de aşı değiliz ama o bir federal işçi (CRA) ve geçen hafta tam zamanlı bir pozisyon teklif edildiğinden yapması gerekiyorsa işi için alacak.

Çalışamayacağı/seyahat edemeyeceği anlamına gelirse, çekimden çekilmeye devam etmeyeceğini açıkça belirtti.

Şahsen o zamana kadar tecritte olacağımıza inansam da, bu beni, Alberta’ya gidip gelen bir uçağa atış yapmadan uçmak için bir plan bulmakla görevlendiriyor.

Görevin Haklar Şartımızın ihlali olduğu hakkında gönderiler yazan insanlar gördüm ama hükümetin bunları her zaman onurlandırmaktan hoşlanmadığını biliyorum ve o gün uçağa binmeme riskini göze alamam.

Konuşacak bir avukat arıyordum ama bana başka seçeneğim olmadığını söylemeyecek birini bulmak ve durum böyle değilse aşı olmak istiyorum.

Herhangi bir fikir?

…amishsquirrel tarafından gönderildi
[comments]

22 Comments

1. Bu konu : ” Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve ” çok güzel. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 469

2. Uşak merkezden ben banu. Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 19-08-2021 20:13:46

3. Kırşehir dan kimler var. Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve . Selam herkese sayfan cidden iyi, şukuladım , Aylin – 325

4. Şanlıurfa dan kimler var. Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve . Merhabalar sayfan vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 440

5. Ardahan merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın inanılmaz iyi, saolun 22-08-2021 02:11:21

6. Sakarya merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 17:11:34

7. Samsun merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-08-2021 03:02:34

8. Slm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, teşekkürler , emin – 323

10. Rize dan kimler var. Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve . Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 287

11. Kırklareli dan kimler var. Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve . Mrb sayfan ciddiyim hoşuma gitti, saolun , hatice – 395

12. Bolu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-08-2021 21:16:38

13. Bu konu : ” Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha güzel, face de paylaştım , emin – 494

14. Bu konu : ” Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , memo – 475

15. Nevşehir dan kimler var. Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve . Selam sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 62

16. Bu konu : ” Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 471

17. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-09-2021 09:42:08

18. Samsun dan kimler var. Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 496

19. Isparta dan kimler var. Federal işçiler için Ekim ayında Kanada’ya gelen aşı zorunluluğundan kaçınma konusunda herhangi bir tavsiye ve . Merhabalar paylaşımın gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 135

Write A Comment