Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü

Amerika’nın sorunlarının çoğunun federal rezerv kurulduğunda ortaya çıktığına gerçekten inanıyorum. Bence hepimiz bir araya gelip bu fikri araştırabilirsek harika olur çünkü belli ki federal bu zaman diliminde büyük sorunlara neden oluyor.

“Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü” üzerine 49 yorum

1. Isparta merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 09:14:37

2. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:48

3. Hatay dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Merhaba herkese siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 302

4. Çorum dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım , banu – 491

5. Ağrı merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler 25-10-2020 14:32:33

6. Bursa dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 211

7. Konya dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, saolun , Aylin – 6

8. Kütahya dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 205

9. Muş merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-11-2020 01:39:46

10. Amasya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-11-2020 09:24:26

11. Tokat dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 37

12. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 237

13. Giresun dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Selam paylaşım inan ki çok güzel, saolun , emin – 33

14. Sinop merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım 26-11-2020 17:32:34

15. Diyarbakır dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Merhabalar web sitesi inanki iyi, saolun , Emine – 411

16. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 370

17. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım 15-12-2020 07:21:21

18. Tunceli dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 94

19. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , banu – 324

20. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 64

21. Bilecik dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Mrb paylaşımınız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 119

22. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Mrb sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 92

23. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun , ali – 318

24. Bitlis dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Selam sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 111

25. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 73

26. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım , ahmet – 377

27. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , ali – 381

28. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-01-2021 22:44:29

29. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun , mehmet – 253

30. Bu konu : ” Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 439

31. Aksaray dan kimler var. Federal rezerv kurulduğunda demokrasi öldü . Mrb sayfan inanki iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 205

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link