Ya federal rezerv Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almak isterse? Sınırsız fon ve baskı potansiyeline sahiptir. Kelimenin tam anlamıyla bankalara nicel genişleme yoluyla Bitcoin satın almanın bir yolunu verebilir. Olası senaryo nedir? Bankalar bitcoin satın almaya bu yüzden mi devam ediyor?

Author

12 Comments

1. İstanbul merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun 26-02-2021 11:21:00

2. Bu konu : ” Federal Rezerv ve Bitcoin sorusu ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, sağolun , Aylin – 19

3. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” Federal Rezerv ve Bitcoin sorusu ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 149

5. Mrb web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Niğde dan kimler var. Federal Rezerv ve Bitcoin sorusu . Mrb web siteniz inan ki çok güzel, tebrikler , doruk – 217

7. Iğdır dan kimler var. Federal Rezerv ve Bitcoin sorusu . merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, şukuladım , ali – 92

8. Kastamonu dan kimler var. Federal Rezerv ve Bitcoin sorusu . Mrb siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 224

9. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım 27-03-2021 00:54:07

10. Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, şukuladım 28-03-2021 13:08:20

11. Bu konu : ” Federal Rezerv ve Bitcoin sorusu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 292

12. Çanakkale merkezden ben ziya. Mrb sayfa valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-04-2021 09:14:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link