(Felix dantel, YouTube’da siyah güvercindir) Doug Spink ve Felix Lace, doğumda ayrılan kardeşlerdir, Felix Kanada’ya küçük bir kutuda gönderilir, bu da Felix’in erkeklerin nasıl femboylara dönüştüğü konusunda neden çok tuhaf teoriler yaptığını açıklayabilir. Kanada’ya gönderildikten sonra evlat edinildi ve daha sonra hayatında bilinmeyen bir nedenden ötürü (muhtemelen beyin hasarından mı?) güvercinler için bir fetiş kazandı. Doug sonunda Felix ile yeniden bir araya gelir ve onu hayvanlara tecavüz operasyonlarında sağ kolu yapar. Doug kıç kanserinden öldükten sonra, Felix FBI’ın ana hedefi haline geldi ve kendi güvenliği için Japonya’ya kaçmak zorunda kaldı ve şimdi onlara femboy olduklarını ve güçlü siyah adamlar tarafından köleleştirileceklerini söyleyerek Amerika halkına hakaret ediyor. . Bu teori hala devam eden bir çalışmadır ve hala Felix ve Doug hakkındaki gerçeği arayacağız.

Author

8 Comments

1. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Denizli dan kimler var. Felix dantel ve Doug Spink . Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 244

3. Kırşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 25-03-2021 09:30:13

4. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

5. Hatay merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 00:53:02

6. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-03-2021 05:28:25

7. Çorum dan kimler var. Felix dantel ve Doug Spink . Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , banu – 77

8. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link