Modern toplumdaki insanlar o kadar az felsefe anlayışına sahiptirler ki, yönetici grupların içinde bulundukları toplumları nasıl mahvettiklerini göremezler. İnsanların sözde kendi başlarına yeterince iyi oldukları ve kendi kaderlerini doğru bir şekilde belirleyebildikleri fikrine rağmen, çok fazla otorite eksikliği kendi kendine zarar verebilir. Kapitalizm ve komünizmi karşıt olarak görmeyi bile bıraktım ve birinin diğerinin daha aşırı bir versiyonu olduğunu düşünüyorum.

İnsanların sözde anayasayı savunmak zorunda olmalarına rağmen, yönetici gruplar bunu o kadar sık ​​görmezden geliyor ki, dürüst insanların var olabileceği fikri dışarıdan bir gözlemciye gülünç geliyor.

İnsanların ideal vatandaşlar olabilmeleri için felsefeye ve tarihe iyi bir şekilde sahip olmaları gerekir. Ancak o zaman bir Cumhuriyeti savunmaya hazır olacaklar.

Author

62 Comments

1. Kilis merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 05:40:34

2. Denizli dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 33

3. Kocaeli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2021 05:42:38

4. Bayburt dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Merhaba herkese paylaşımın vallaha iyi, şukuladım , gaye – 334

5. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

6. Çorum merkezden ben ali. Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-07-2021 05:51:52

7. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, teşekkürler

8. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden iyi, face de paylaştım , Aylin – 444

9. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Slm sayfan cidden iyi, tebrikler , ziya – 360

10. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , emin – 470

12. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

13. Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 06:02:23

14. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 309

15. Selamın aleyküm siten inan ki güzel, twitter da paylaştım

16. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 18-07-2021 06:05:58

17. Kütahya dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . selamun aleyküm bu web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 310

18. Sakarya dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 242

19. Çankırı merkezden ben banu. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 18-07-2021 06:11:13

20. Karabük dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Selamlar sayfanız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 222

21. Siirt dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Selamın aleyküm sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 188

22. İzmir dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 134

23. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, face de paylaştım

24. Selamlar sayfan yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

25. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-07-2021 06:30:28

26. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

27. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

28. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 131

29. Şırnak merkezden ben Emine. Selam web siteniz valla güzel, şukuladım 18-07-2021 06:37:52

30. Aydın merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-07-2021 07:42:56

31. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

32. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 427

33. selam arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım

34. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki hayran bıraktı, saolun , mehmet – 90

35. Mersin merkezden ben Emine. Slm web siteniz yeminle çok iyi, saolun 22-07-2021 04:36:19

36. Çorum dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Merhabalar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 361

37. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 282

38. Bilecik dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Mrb siten yeminle dikkat çekici, sağolun , memo – 207

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 279

40. Ordu merkezden ben mehmet. Slm sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 23:13:50

41. Selam siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

42. Kastamonu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım 24-07-2021 09:19:11

43. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 146

44. Kırşehir dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Selamlar web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 107

45. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 127

46. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

47. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, twitter da paylaştım 06-08-2021 20:27:12

48. Gaziantep dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 150

49. Ankara dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, saolun , mehmet – 459

50. Şırnak merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 11:42:57

51. Kırıkkale dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Selam herkese siten gerçekten çok iyi, sağolun , ahmet – 381

52. Gürbüz Reply

Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

53. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam web siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:25:56

54. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 317

55. Konya dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 203

56. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 05-09-2021 14:57:02

57. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Selam siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 375

58. Amasya dan kimler var. Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. . Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 298

59. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, saolun , Aylin – 137

60. Bu konu : ” Felsefe ve tarihsel araştırmanın önemi. İdeal vatandaş hakkında. ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden çok güzel, sağolun , ali – 83

Write A Comment