FEMA Kamplarında Giyotinler

Hey millet, yakın zamanda bu videoya bağlandım. Yaklaşık 2 yaşında ve şu anda olanların yaşı göz önüne alındığında oldukça doğru.

6 dakikalık video

SS: Yazar, kamplarda kafa helikopterleri depoladıklarına inanmamıza neden olan bu teorileri desteklemek için komplo teorilerini ve kanıtları gözden geçiriyor.

Bir başka ilginç not ise, anti isa hareketi antifa gibi geliyor ve nimrod / Osiris referansı bana o tanrının taslağını taşıyan mor ve siyah covid kamyonlarını hatırlatıyor.

Düşünceler?

“FEMA Kamplarında Giyotinler” üzerine 21 yorum

1. Batman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 17:33:06

2. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba web siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:12

3. Tokat merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 04-10-2020 16:25:51

4. Balıkesir dan kimler var. FEMA Kamplarında Giyotinler . Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 294

5. Kilis merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 19-10-2020 12:13:44

Yorum yapın