Polisin siyah toplumu korumayı bırakması gerekiyor.

Her etkileşim olumsuz olarak algılanacak, öyleyse neden yardım edelim?

BLM inc, insanlara Amerika’nın sistematik olarak ırkçı olduğunu söyleyerek geri gitmemize neden oldu.

Dün Columbus’ta bir kızı bıçaklamaya çalışan 15 yaşındaki kızı savunmak, develeri geri kıran saman oldu.

Birçoğunun söylediği gibi olayı küçümsemek, siyah topluluğun polisin artık hayatlarına karışmayana kadar dinlenmeyeceğini gösteriyor. Peki nasıl düzeltilir?

Koruma istemeyen insanları korumayı bırakın.

Ayrılığa geri döneceğiz ve MLK mirasını ne yazık ki yok edeceğiz çünkü “KARA YAŞAM ÖNEMLİDİR” adlı ırkçı bir Marksist grup, gerçekten reform yapmak zorunda oldukları fırsatı kullanmak yerine ülkeyi 50 yıl geriye itti.

gönderen … just_anoth3r_guy
[comments]

24 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

2. Eskişehir merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 13:48:17

3. Erzincan dan kimler var. Fikir Uyarısı . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , gaye – 77

4. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Fikir Uyarısı . Selam herkese web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 33

5. Bitlis merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 11:16:41

6. Gaziantep dan kimler var. Fikir Uyarısı . Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 84

7. Bu konu : ” Fikir Uyarısı ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 452

8. Karaman dan kimler var. Fikir Uyarısı . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler , ali – 149

9. Bu konu : ” Fikir Uyarısı ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 155

10. Gürbüz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fikir Uyarısı ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 243

12. Selamlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, saolun

13. Kırşehir dan kimler var. Fikir Uyarısı . Slm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 248

14. Merhaba sayfanız yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Fikir Uyarısı ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 46

16. Siirt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 11:55:39

17. Bartın merkezden ben banu. Selamlar siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2021 04:14:13

18. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

19. Denizli dan kimler var. Fikir Uyarısı . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 362

20. Bu konu : ” Fikir Uyarısı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 157

21. Çorum dan kimler var. Fikir Uyarısı . selam arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 320

22. Bu konu : ” Fikir Uyarısı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 58

23. Bu konu : ” Fikir Uyarısı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım , gaye – 2

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link