Polisin siyah toplumu korumayı bırakması gerekiyor.

Her etkileşim olumsuz olarak algılanacak, öyleyse neden yardım edelim?

BLM inc, insanlara Amerika’nın sistematik olarak ırkçı olduğunu söyleyerek geri gitmemize neden oldu.

Dün Columbus’ta bir kızı bıçaklamaya çalışan 15 yaşındaki kızı savunmak, develeri geri kıran saman oldu.

Birçoğunun söylediği gibi olayı küçümsemek, siyah topluluğun polisin artık hayatlarına karışmayana kadar dinlenmeyeceğini gösteriyor. Peki nasıl düzeltilir?

Koruma istemeyen insanları korumayı bırakın.

Ayrılığa geri döneceğiz ve MLK mirasını ne yazık ki yok edeceğiz çünkü “KARA YAŞAM ÖNEMLİDİR” adlı ırkçı bir Marksist grup, gerçekten reform yapmak zorunda oldukları fırsatı kullanmak yerine ülkeyi 50 yıl geriye itti.

gönderen … just_anoth3r_guy
[comments]

6 Comments

1. Eskişehir merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 13:48:17

2. Erzincan dan kimler var. Fikir Uyarısı . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , gaye – 77

3. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Fikir Uyarısı . Selam herkese web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 33

4. Bitlis merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2021 11:16:41

5. Gaziantep dan kimler var. Fikir Uyarısı . Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 84

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link