Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir

Halihazırda aşılanan ve kısa bir süre sonra ölen (veya ortadan kaybolan) çoğu sağlık çalışanları olmak üzere birkaç insan vakası var:

Bu, enjeksiyondan sonra ölen kişilerin bu alt bölümünde paylaşılan kısa bir vaka listesidir. Evet, her zamanki DİKKAT EDİLMEYEN DİKKAT ile tartışabilirsiniz, ama demek istediğim, bu retorik BS ile kimseyi kandıramazsınız.

Sonra aşı olduktan sonra ensefalomiyelit olan bir Meksikalı doktor var. Ensefalomiyelit şaka değil. Bu gerçekten kötü. Yunanistan’daki bir hastanenin müdürü olan 54 yaşındaki başka bir doktor, aşı olduktan sonra 1 Ocak’ta Yoğun Bakım Ünitesine gitti.

Şimdi bu video var, İrlanda’dan 1 immünolog ve Fransa’dan 1 genetik uzmanı ile röportaj. Aşının nasıl süper bir bağışıklık tepkisi yaratacağını açıklıyorlar, yakında, belki 2 veya 3 ay sonra, bu temelde artık yok olduğunuz anlamına geliyor. Ya ölürsün ya da hayatının geri kalanını yoğun bakımda geçir. (videoyu daha önce paylaşmak için … weird_short_hornyguy’a atıfta bulunun)

Almanya’dan bir doktor var (Dr. Sucharit Bhakdi), Del ile görüştü. Bu doktor, yukarıdaki bağlantıdaki 2 uzmanla hemen hemen aynı şeyi açıklıyor. Aşının nasıl çalıştığını ve neden burada işe yaramadığını açıklıyor. (Reddit bu video platformunu sansürlediği için bağlantıyı ekleyemiyorum)

Fransa’dan bir Profesör (Pr Fourtillan) var, o bir farmakolog, bir toksikolog, bir biyolog. Kendi toksikoloji laboratuvarını kurdu. Dostum hardal. Son zamanlarda çocukluk aşıları da dahil olmak üzere aşıların toksisitesi hakkında çok konuştu. Temelde yukarıdaki bağlantılarda doktorlarla aynı şeyleri söylüyor. BTW, virüsün Paris’teki Pasteur enstitüsünde HIV virüsü üzerinde çalışan bazı adamlar tarafından yapıldığını ve yetkililerin onu 2 hafta boyunca doğrudan psikiyatri hastanesine gönderdiğini iddia ediyor. Gerçek için.

2012’de SARS-CoV’ye yanıt olarak geliştirilen 4 farklı aşı hakkında bu yayın var..

Sonuç şuydu: “Bu SARS-CoV aşıları, SARS-CoV ile enfeksiyona karşı tüm uyarılmış antikorları ve korumayı sağlar. Bununla birlikte, aşılardan herhangi birinin verilmesi, SARS-CoV’ye aşırı duyarlılık bileşenler indüklendi. İnsanlarda SARS-CoV aşısı uygulamasına geçilirken dikkat edilmesi gerekenler. “

Sonuç tam olarak İrlandalı immünologun videoda söylediği şeydir.

2004’te gelinciklerde SARS-CoV’ye karşı aşı deneyen Kanadalı araştırmacıların bu tıbbi raporu var..

Tıpkı yukarıdaki farelerde olduğu gibi, aşı da antikoru ve SARS-CoV ile enfeksiyona karşı korumayı indükledi. Ve tıpkı yukarıdaki farelerde olduğu gibi, gözlenen dezavantajlar vardı: Karaciğer bölümlerinin incelenmesi, gelinciklerin şiddetli hepatit ve karaciğer hasarı olduğunu gösterdi.

Peki bu aşının faydaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir hatırlatma olarak, enfekte kişilerin% 99,5’i iyileşir ve ölenlerin% 78’i 75 yaş ve üzerindedir, TÜMÜ önceden var olan bir tıbbi duruma sahiptir. Ancak yukarıdaki bağlantılardan da görebileceğiniz gibi, virüsün aksine aşı arazinizi önemsemiyor. Eşit derecede genç insanları öldürür. Geçmişteki diğer tüm girişimler felaket olduğunda DNA’nızı değiştiren tamamen yeni, denenmemiş bir teknoloji kullanan bir aşının etkili olacağını düşündüren nedir?

Bu aşıyı almak, bir nurofen tableti almaya benzemez. Bu büyük bir iş. Güvenli kalın! Tanrı bize yardım etsin ve hayatımızı bağışlasın!

“Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir” üzerine 16 yorum

1. Adıyaman dan kimler var. Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir . Selam siten harbiden iyi, sağolun , ali – 115

2. Bu konu : ” Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 78

3. Bu konu : ” Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 274

4. Bu konu : ” Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 277

5. Bingöl dan kimler var. Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir . Selamın aleyküm web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 158

6. Bu konu : ” Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 289

7. Bu konu : ” Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 245

8. Bu konu : ” Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 352

9. Kahramanmaraş dan kimler var. Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir . Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 224

10. Kırşehir dan kimler var. Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 485

11. Bu konu : ” Fikrimi Değiştirin: covid aşısı sizi aşılamak için DEĞİLDİR, sizi ötenazi yapmak içindir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 358

12. Balıkesir merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 28-02-2021 00:10:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link