Hepiniz içi boş dünya teorisi hakkında ne biliyorsunuz? Antarktika’nın altında ya da vahşi bir yerde yaşayan insanlardan oluşan gelişmiş bir uygarlıkla görünüşte bağlantı kurmuş bir amiral hakkında bir makaleye rastladım.

Görünüşe göre, Sovyetler ve Ruslar’dan önce başka bir tavşan deliği olan Kuzey Kutbu’nda sahip olduklarına benzer Nazi karakolları olup olmadığını görmek için bir sergideydi ve orada aynı şeyi ya da vahşi bir şey buldular.

Her neyse, bunun hakkında konuşan bazı YouTube bağlantıları veya web siteleri varsa bana bildirin! Hepinizin siyasi olmayan bir komployu takdir edeceğini düşündüm, çünkü eminim!

44 Comments

1. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Merhabalar web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 266

2. Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 363

3. Çanakkale dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . selamun aleyküm siten vallaha iyi, face de paylaştım , hatice – 361

4. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

5. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, teşekkürler

6. Tunceli dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 154

7. Iğdır merkezden ben memo. Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 08-07-2021 23:16:30

8. Aydın dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 437

9. Ordu dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 474

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 489

11. Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 158

12. Batman dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Selam web siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 322

13. Muğla dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Merhabalar paylaşımın valla iyi, twitter da paylaştım , ali – 322

14. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 09-07-2021 01:22:50

15. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

16. Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 357

17. Nevşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 12-07-2021 17:27:59

18. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, teşekkürler

19. Bilecik dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 294

20. Bayburt merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun 15-07-2021 08:24:13

21. Tekirdağ merkezden ben ziya. Mrb sayfa gerçekten çok iyi, şukuladım 17-07-2021 11:02:04

22. Ağrı dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Selamlar sayfa inanki iyi, şukuladım , banu – 224

23. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, şukuladım 19-07-2021 17:15:47

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 419

25. Giresun merkezden ben ali. Mrb siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 23:09:41

26. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

27. Eskişehir merkezden ben hatice. Merhabalar web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 25-07-2021 15:44:52

28. Trabzon merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, face de paylaştım 27-07-2021 20:32:49

29. Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 19

30. Trabzon dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Selam web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 34

31. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

32. Rize merkezden ben . Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 05-08-2021 09:53:40

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 194

34. Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 435

35. Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 228

36. Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. Mrb sayfan cidden iyi, sağolun , ziya – 441

37. Bu konu : ” Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 131

38. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

39. Ankara dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . Selam siten süper ötesi iyi, tebrikler , Aylin – 84

40. Giresun dan kimler var. Fikrinizi temizlemeye yardımcı olmak için siyasetle ilgili olmayan komplo . selam arkadaşlar sayfan inan ki güzel, tebrikler , Hasan – 103

41. elif yılmaz Reply

Slm web siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

Write A Comment