Bunu seçimden hemen sonra yayınladım ve nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum. Artık filigranlı oy pusulalarının tamamı bir aldatmaca olduğu çok açık. İnsanların böyle şeyleri neden uydurduğunu anlamıyorum. Yalancı olarak bilinmekten kim kurtulur?

gönderen … mandyc71
[comments]

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Filigranlı Oylar ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 46

2. Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Filigranlı Oylar ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler , Hasan – 105

4. Aksaray dan kimler var. Filigranlı Oylar . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , doruk – 161

5. Selamlar paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

6. Zonguldak dan kimler var. Filigranlı Oylar . Selam paylaşımın valla mükemmel, saolun , hatice – 200

7. Düzce dan kimler var. Filigranlı Oylar . Selam herkese siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler , – 188

8. Siirt merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz valla iyi, tebrikler 02-12-2020 14:14:17

9. İzmir merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler 05-12-2020 21:44:10

10. Şanlıurfa dan kimler var. Filigranlı Oylar . Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, saolun , mehmet – 13

11. Mrb sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

13. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

14. Merhabalar sayfanız vallaha dikkat çekici, şukuladım

15. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşım gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

16. Ordu dan kimler var. Filigranlı Oylar . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 98

17. Sakarya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 28-12-2020 08:05:49

18. Bu konu : ” Filigranlı Oylar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, saolun , Aylin – 491

19. Bu konu : ” Filigranlı Oylar ” çok güzel. Slm siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , ali – 224

20. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun

21. Nevşehir dan kimler var. Filigranlı Oylar . Slm siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 51

22. Kars merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, face de paylaştım 27-01-2021 00:45:02

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Filigranlı Oylar ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 137

24. Bu konu : ” Filigranlı Oylar ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun , banu – 235

25. Düzce dan kimler var. Filigranlı Oylar . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link