Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı

Filipinli Milletvekili, Smartmatic Makinesine Seçim Başlamadan Önce Oy Sayımlarının Önceden Yüklendiğini Söyledi. Elbette hepimiz Dominion’un akıllı yazılım kullandığına dair suçlamaları biliyoruz (politfact siteleri kullanmadıklarını iddia etseler de sadece bir psikopat)

https://youtu.be/ffjoN01go50

“Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı ” çok güzel. Selam sayfan yeminle hayran edici, şukuladım , memo – 11

2. Adıyaman dan kimler var. Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı . Merhaba herkese sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 203

3. Bu konu : ” Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 118

4. Rize dan kimler var. Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı . Selam sayfan harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 176

5. Bu konu : ” Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 327

6. Bursa merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:39:05

7. Karaman dan kimler var. Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı . Slm web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım , memo – 477

8. Sivas merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 20:23:27

9. Bilecik merkezden ben . Selam herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 10:41:08

10. Kastamonu dan kimler var. Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı . Merhabalar paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 293

11. Rize merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-01-2021 20:58:39

12. Samsun merkezden ben gaye. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler 30-01-2021 04:38:11

13. Bu konu : ” Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , – 371

14. Bursa dan kimler var. Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı . Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , – 315

15. Kocaeli dan kimler var. Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı . Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 175

16. Bu konu : ” Filipinler’de Smartmatic Machine kullanıldı ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 228

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link