Bütün bu silahlar için parayı nereden buldular? Devasa hava saldırılarını yansıtan demir kubbenin tüm resimleri … ucuz olamazdı. Sanırım bu, ABD’nin finanse ettiği şu ana kapı savaşlarından biri. ABD medyası, ırk ayrımcılığına ve Filistin tarafındaki kurbanlara odaklanıyor, ancak İsrail’e fırlatılan tüm bombaları hızla attı. Bir tuzak kokusu alıyorum.

27 Comments

1. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 458

2. Bursa dan kimler var. Filistin silahları . selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 2

3. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 449

4. Selamlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. Gaziantep dan kimler var. Filistin silahları . Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Emine – 473

6. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 371

7. Ağrı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun 18-05-2021 01:28:50

8. Konya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun 18-05-2021 13:13:39

9. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-05-2021 18:18:50

10. Mardin merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, tebrikler 19-05-2021 22:39:41

11. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Filistin silahları . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 79

12. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa cidden hoşuma gitti, şukuladım 25-05-2021 17:57:03

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 165

14. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla iyi, twitter da paylaştım , ali – 419

15. İstanbul merkezden ben . Selam sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 05-06-2021 04:20:58

16. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , – 359

17. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 169

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 182

19. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Mrb siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 309

20. Erzurum dan kimler var. Filistin silahları . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 34

21. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim çok güzel, teşekkürler , ali – 20

22. Bu konu : ” Filistin silahları ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 197

23. Zonguldak dan kimler var. Filistin silahları . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 452

24. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok güzel, sağolun 30-07-2021 03:57:55

25. Bursa merkezden ben ali. Selam herkese sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 05:55:48

26. Konya dan kimler var. Filistin silahları . Selam bu web sitesi valla çok güzel, teşekkürler , memo – 178

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link