Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı.

Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. https://zenodo.org/record/3626049#.X7_5MM1KjIU

“Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı.” üzerine 24 yorum

1. Aydın merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:04:29

2. Edirne dan kimler var. Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. . Slm sayfa cidden güzel, tebrikler , banu – 496

3. Bu konu : ” Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, saolun , banu – 304

4. Bu konu : ” Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 52

5. Giresun dan kimler var. Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. . Selam herkese sayfan valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 455

6. Tokat dan kimler var. Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 267

7. Yozgat dan kimler var. Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. . Selam web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 229

8. Bu konu : ” Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ali – 330

9. Bu konu : ” Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 389

10. Bu konu : ” Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 84

11. Konya dan kimler var. Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 384

12. Bu konu : ” Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 463

13. Kırklareli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler 19-02-2021 05:03:30

14. Çankırı dan kimler var. Filistinlilerin IMF’nin Özel Çekme Haklarını (SDR) destekleyen para sepetine dahil ederek, para birimlerinin ABD doları ve Euro ile eşit zemine oturtulacağı Barış Planı. . Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , ali – 130

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link