Açıkçası akıllıca değil, ama neden Hıristiyanlıkla veya herhangi bir ana akım dinle ilgili bu dini filmlerde iblislerin kiliselerin içinde ve çevresinde insanları öldürmesine neden olduğunuz korku türünde olduğunu düşünüyorsunuz? Bahsedilen filmlerde olduğu gibi, siz de bilmeden dua ettikleri kişi tarafından ihlal edilmeleri için halkın efendilerine ve kurtarıcılarına dua etmesini bile sağlıyorsunuz.

Mavi ve siyah alevli mavi bir arka plana ve koroda ppl oturarak gittiğimde (Ig’ye cehennem diyebilirsin) gittiğimde rüya görmüş olmam tesadüf değil. Rüyadaki koro kabinindeki kişi çarmıhta İsa Mesih’e dua ediyordu. Ne zaman biri İsa’ya dua etse, kocaman bir lav şofben çıkıp herkesi yakardı ve duyacağın tek şey o acılı aile çocuğu çığlığı olurdu. Ayrıca standda adamlardan biri kurt adama dönüştü ve saldırdı ve yanında duran adamı yedi. Sonra rüya, kurtadamların ve diğer yaratıkların sokaklarda koştuğu ve uyumlu olduğu düşünülen kişilerin daha da uyumlu olduğu ve kesinlikle çıldırdığı ve gördüklerinden korktuğu büyükanne ve büyükbabam mahallesine geçti.

Saçma sapan yorumlar gelmeden önce açık fikirli olun ve epifiz bezinin ve bilincinin nasıl çalıştığına dair kendi araştırmanızı yapın. Bu saçmalıkların hiçbiri beni korkutmasın, eğer bir şey olursa, tam olarak olması gereken bu. Bu dünyanın daha heyecanlı ve maceralı olması gerekiyor ve çok yakında neredeyse o noktaya geldik. Ben oldukça bağlantıdayım.

Author

17 Comments

1. Bayburt dan kimler var. Filmlerde din . Merhaba web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , ziya – 14

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Filmlerde din ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 443

3. Denizli dan kimler var. Filmlerde din . Selam paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun , emin – 114

4. Ardahan dan kimler var. Filmlerde din . Merhaba paylaşım gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 51

5. Bu konu : ” Filmlerde din ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 240

6. Nevşehir dan kimler var. Filmlerde din . Merhaba siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 366

7. Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-04-2021 14:03:57

9. Bingöl dan kimler var. Filmlerde din . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 328

10. Bu konu : ” Filmlerde din ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha iyi, teşekkürler , ali – 84

11. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Filmlerde din ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, saolun , banu – 21

13. Karabük dan kimler var. Filmlerde din . selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 42

14. İzmir dan kimler var. Filmlerde din . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 179

15. Zonguldak dan kimler var. Filmlerde din . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , ali – 49

16. Bu konu : ” Filmlerde din ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 328

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link