Ya da daha iyisi, sadece filmleri basitleştirmek …

Geçen gün ilginç bir çift fark ettim:

Monster Inc: Şehre çocukların çığlıklarından güç sağlayan bir canavarlar topluluğu … Tekrar okuduğumda, sonunda çocukların çığlıklarını zorla çıkarabilecek bir makine yaptıklarını hatırlıyorum.

Bir çocuk filmi için oldukça tuhaf … özellikle de bu masum neşeli yaratıkların mutlu hissetmek için perişan yaratıklar tarafından yendiği Trolls filmini duyduysanız.

KA Taştaki Kılıç: Dev kule, seçilmiş olanın dünyayı kontrol etmek için inşa ettiren kötü adamı yenmesi gerekiyor.

Yüzüklerin Efendisi: Dev kulede gören herkesin gözü, diğer hikayeye benzer şekilde, ana kahramanın aslında kahraman olma ihtimali düşüktür.

Kara Kule: Bir herif psişik yeteneklerle çocukları kaçırıyor ve onları canavarların serbest bırakılması için başka bir gerçekliğe açılan bir kapı olan bu kuleyi yıkmak için kullanıyor.

Gençliğimden ve South Park’ın bu bölümünü izlediğimden beri, bunu asla unutmayacağımı biliyordum. HİÇBİR ZAMAN kimsenin bu bölüm hakkında konuştuğunu duymadım ..

South Park 10. sezon 1. bölüm: Şef şehir dışına çıkar ve dünyanın dört bir yanını taciz eden / tecavüz eden çocukların enerjisini toplayan bir grup pedofil olan Süper Macera Kulübü’ne katılır. Şef, her zamanki sloganını söylediği gibi açıkça beyni yıkandı, ancak “çocuklar” için tamamen farklı bir ses kesimiyle!

Komik, çünkü seslendirme sanatçısı bir Scientolog’dur ve beyin yıkamakla nasıl suçlandıklarını merak ediyor olabilir.

Devam edebilirdim ama şu anda düşünemiyorum, son zamanlarda filmlerdeki çılgın barizlik seviyesini fark ettim.

Aklına gelen başka biri olursa ilgilenirim

Author

25 Comments

1. Kütahya dan kimler var. Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 30

2. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım

3. Afyon merkezden ben Aylin. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 15-02-2021 19:09:44

4. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-02-2021 01:02:09

5. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-02-2021 22:12:12

6. Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun

8. Trabzon dan kimler var. Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 93

9. Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Giresun dan kimler var. Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? . Slm web siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 60

11. Rize merkezden ben Emine. Selam web siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 14-03-2021 01:20:31

12. Bu konu : ” Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, saolun , – 83

13. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım vallaha güzel, teraziye tıkladım

14. Bu konu : ” Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 88

15. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 165

17. Bitlis dan kimler var. Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? . Merhaba herkese sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 24

18. Adana merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 05-05-2021 17:24:01

19. Denizli dan kimler var. Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? . Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 302

20. Rize merkezden ben Hasan. Selam sayfa ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 03:26:39

21. Afyon dan kimler var. Filmlerde ve çocuk filmlerinde hikaye kalıplarını fark eden var mı? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , hatice – 56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link