Burada yaşamak, filozofların toplum üzerindeki büyük sorumluluğunu fark etmemi sağladı. Platon’un dediği gibi, filozoflar toplumdaki ideal yöneticilerdir ve bunu zirveye çıkarmak için mücadele etmeleri gerekir. Latin Amerika ülkelerine zarar vermek isteyen o kadar çok farklı grup var ki, tek bir iyi hükümete sahip olmak yeterli değil, aslında o hükümetin çabaları başarısız olmaya mahkum.

Toplumu filozoflar yönetmeden, iyi bir hükümete sahip olmak mümkün olsa da, oligarşinin etkisi nedeniyle insanlar her zaman tam potansiyeline erişmekten alıkonulur.

Author

23 Comments

1. Kütahya merkezden ben memo. Selam web siten cidden çok iyi, tebrikler 14-03-2021 22:15:33

2. Mersin dan kimler var. Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. . Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 409

3. Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 336

4. Karabük merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım 20-03-2021 13:53:21

5. Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 272

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha mükemmel, sağolun , Gürbüz – 42

7. Erzurum merkezden ben memo. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, tebrikler 27-03-2021 00:53:08

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler

9. Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 307

10. Mrb paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 241

12. Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 278

13. Kırşehir merkezden ben memo. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 01-05-2021 23:41:37

14. Batman merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 04-05-2021 04:08:46

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 460

16. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

17. Merhabalar paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım

18. Merhaba paylaşımınız inanki hayran edici, şukuladım

19. Osmaniye merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım 27-05-2021 17:50:10

20. Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 266

21. Bitlis merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 11-06-2021 23:49:26

22. Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 100

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link