Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı.

Burada yaşamak, filozofların toplum üzerindeki büyük sorumluluğunu fark etmemi sağladı. Platon’un dediği gibi, filozoflar toplumdaki ideal yöneticilerdir ve bunu zirveye çıkarmak için mücadele etmeleri gerekir. Latin Amerika ülkelerine zarar vermek isteyen o kadar çok farklı grup var ki, tek bir iyi hükümete sahip olmak yeterli değil, aslında o hükümetin çabaları başarısız olmaya mahkum.

Toplumu filozoflar yönetmeden, iyi bir hükümete sahip olmak mümkün olsa da, oligarşinin etkisi nedeniyle insanlar her zaman tam potansiyeline erişmekten alıkonulur.

This Post Has 10 Comments

1. memo

Kütahya merkezden ben memo. Selam web siten cidden çok iyi, tebrikler 14-03-2021 22:15:33

2. Hasan

Mersin dan kimler var. Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. . Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 409

3. Aylin

Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 336

4. ahmet

Karabük merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım 20-03-2021 13:53:21

5. hatice

Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 272

6. Gürbüz

Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha mükemmel, sağolun , Gürbüz – 42

7. memo

Erzurum merkezden ben memo. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, tebrikler 27-03-2021 00:53:08

8. Aylin

merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler

9. doruk

Bu konu : ” Filozofların toplumdaki rolü ve etiğin yıkımı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 307

10. ali

Mrb paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın