Kategoriler
Genel

Finansal Dolandırıcılık Dalgası Çinlilerin Saldırısı mı?

Bununla birlikte, çok az kanıt, çok fazla varsayım:

Siber dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı dalgası sadece milyonlarca yeni işsiz ve çaresiz insan hayatta kalmak için neler yapabileceğini değil, aslında ABD’ye Çin devlet destekli bir siber saldırı mı?

Çin gibi bir hükümet, küresel saldırı ve siber savaşı desteklediği bilinen ve şu anda COVID’den önce ABD ve Trump yönetimi ile büyük bir ticaret savaşında olan ve şimdi COVID’nin yayılması için ABD ve batı suçlamalarına karşı agresif bir şekilde savaşan SSN’ler ve ABD nüfusunun yaklaşık% 50’si için … büyük bir kargaşa ve ekonomik yıkım zamanında düşmanın ekonomik sistemini onlara karşı kullanabilir, ancak dolandırıcılığı mümkün olduğunca artırmak için verilerini kullanabilir.

Karşılık vermek zor ve inkar edilmesi kolay olurdu – sahtekarlığı kendiniz yapın veya (daha iyi ve daha kolay ve muhtemelen daha zarar verici) verilerin ve araçların ölçekte dolandırıcılık yapacak olanlar için mevcut olmasını sağlayın. Düşük maliyetli bir saldırı, büyük miktarda kişisel kredi verilerinizi serbest bırakın; son derece inkar edilebilir, sonuç olarak son derece pahalı ve sorunlu olabilecek sonuçlarla başka bir Büyük Buhran olabilir.

Sadece ABD’deki her bir finansal varlığa büyük zararlar ve önemli ek maliyetler ve bireysel Amerikalıları mahvederken, doğrudan bir banka kesmek veya berbat etmekten daha az işlem yapma, kredi verme veya işlemleri kapatma yeteneğine neden olmanın çok daha kolay ve güvenli olduğu beni vurdu bir borsa. COVID’in ekonomik çöküşünün ortasında yaptığı Evil Bonus (TM).

“Finansal Dolandırıcılık Dalgası Çinlilerin Saldırısı mı?” için 9 yanıt

Afyon merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-05-2020 02:39:18

Kütahya merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa inanki mükemmel, facebookta paylaştım 19-05-2020 07:07:51

Kars merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler 19-05-2020 13:55:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir