Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben.

Üniversitelerin ÇOĞUNLUĞU onları ayakta tutmak için futbola bağlıdır. Kolej futbolu olmazsa üniversite sistemi krater olur. Daha da önemlisi, okullar bankalara ödeme yapamayacak. İnsanlar öğrenci kredilerini zaten ödemiyorlar. Bu kolejler hiç para almıyor. Bankalar paralarını istediğinde, orada olmayacak. Bu, bankaların bu kolejlere kredi verdiği 08’deki çöküşe benziyor çünkü öğrenci kredisi geri ödemesinin güvenli bir yatırım olması gerekiyor. Kolejlerin öğrencilerine, en azından kredileriyle ödeme yapabilmeleri için gerekli tüm araçları sağlamaları beklenir. Kolejlere kredi veren bu bankalar ve bu konuda diğer herkese. Dodo kuşunun yoluna gidiyorlar. Patlamak üzere olan gerçek bir baloncuğa bakıyorduk. Öğrenci kredisi balonu.

“Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben.” üzerine 18 yorum

1. Trabzon merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 13-08-2020 15:23:22

2. Ordu merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 13:15:30

3. Ankara merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:53:58

4. Aydın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 02:14:16

5. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 08:35:04

6. Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanki hayran edici, face de paylaştım 25-09-2020 19:13:46

7. Tokat merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 10:15:05

8. Gaziantep merkezden ben doruk. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 03-10-2020 01:35:58

9. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 357

Yorum yapın