Üniversitelerin ÇOĞUNLUĞU onları ayakta tutmak için futbola bağlıdır. Kolej futbolu olmazsa üniversite sistemi krater olur. Daha da önemlisi, okullar bankalara ödeme yapamayacak. İnsanlar öğrenci kredilerini zaten ödemiyorlar. Bu kolejler hiç para almıyor. Bankalar paralarını istediğinde, orada olmayacak. Bu, bankaların bu kolejlere kredi verdiği 08’deki çöküşe benziyor çünkü öğrenci kredisi geri ödemesinin güvenli bir yatırım olması gerekiyor. Kolejlerin öğrencilerine, en azından kredileriyle ödeme yapabilmeleri için gerekli tüm araçları sağlamaları beklenir. Kolejlere kredi veren bu bankalar ve bu konuda diğer herkese. Dodo kuşunun yoluna gidiyorlar. Patlamak üzere olan gerçek bir baloncuğa bakıyorduk. Öğrenci kredisi balonu.

Author

97 Comments

1. Adıyaman merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 13-08-2020 06:24:23

2. Trabzon merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 13-08-2020 15:23:22

3. Selamlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Adana merkezden ben ziya. Slm sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 21-08-2020 19:18:52

5. Ordu merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 13:15:30

6. Balıkesir merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-08-2020 11:29:43

7. Ankara merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:53:58

8. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Aydın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 02:14:16

10. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım

11. Selam siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

12. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

13. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 08:35:04

14. Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanki hayran edici, face de paylaştım 25-09-2020 19:13:46

15. Tokat merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 10:15:05

16. Gaziantep merkezden ben doruk. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 03-10-2020 01:35:58

17. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 357

18. selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, şukuladım

19. Kütahya merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-11-2020 17:25:41

20. Bursa dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Merhabalar sayfan inanki iyi, saolun , hatice – 158

21. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 52

22. Diyarbakır dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 356

23. Merhabalar siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

24. Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Ardahan merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 16:14:35

26. Sakarya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-12-2020 13:51:59

27. Ankara dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , Aylin – 462

28. Muş dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Mrb web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler , memo – 190

29. Sakarya dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, face de paylaştım , ali – 397

30. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten iyi, tebrikler , hatice – 384

31. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun , – 117

32. Merhabalar paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler

33. Bilecik merkezden ben emin. Mrb web siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler 25-12-2020 03:28:09

34. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 08:53:15

35. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 464

36. Mersin dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun , banu – 318

37. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 269

38. Yalova merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 22:01:02

39. Slm web siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Merhaba web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

41. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 211

42. Erzincan merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz vallaha güzel, şukuladım 22-01-2021 18:51:42

43. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 232

44. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 477

45. Tunceli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-02-2021 13:36:03

46. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 57

47. Kayseri dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Selamlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 258

48. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 137

49. Selamlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

50. Çanakkale merkezden ben ali. Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-03-2021 12:34:06

51. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

52. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

53. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 340

54. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 98

55. Aydın merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız valla hayran edici, teşekkürler 26-03-2021 20:21:36

56. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz inan ki mükemmel, sağolun 29-03-2021 12:50:05

57. Erzincan merkezden ben hatice. Mrb sayfan inanki hayran edici, şukuladım 30-03-2021 17:23:51

58. Nevşehir dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 390

59. Ankara dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Slm web siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , doruk – 65

60. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

61. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 188

63. Çorum merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz vallaha güzel, face de paylaştım 27-04-2021 14:20:35

64. Siirt dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 42

65. Mrb siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

66. Kırklareli dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, sağolun , gaye – 65

67. Karaman dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 100

68. Balıkesir dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 206

69. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ali – 200

70. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 29-05-2021 18:48:44

71. Gürbüz Reply

Malatya dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Selam herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 347

72. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 382

73. Ordu dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Selam paylaşımınız inan ki iyi, tebrikler , memo – 191

74. Konya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 23:21:59

75. Kars merkezden ben Emine. Slm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-06-2021 02:13:42

76. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ali – 32

77. Kars dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Mrb sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 459

78. Sinop merkezden ben ahmet. Selam web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 22-06-2021 21:55:11

79. Rize dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Selamın aleyküm siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 462

80. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki hayran bıraktı, şukuladım , banu – 270

81. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 24-06-2021 10:53:43

82. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

83. Kars merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler 04-07-2021 07:35:32

84. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , – 498

85. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 20

86. Kütahya merkezden ben hatice. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, saolun 08-07-2021 01:42:36

87. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

88. Eskişehir dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . merhaba arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 257

89. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım

90. Sinop merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 17-07-2021 05:26:02

91. Aydın dan kimler var. Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. . Selam web siteniz yeminle mükemmel, tebrikler , gaye – 328

92. Bu konu : ” Finansal Sistem Nasıl Çökecek: Kolej Futbolu Yok – İşte Ben. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 244

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link