Son zamanlarda bazı ana akım bilim adamlarının youtube’da konuşmalarını izlediğim bir deneyim yaşadım ve bilinçaltı zihninin fizik gerçeklik programının kanunlarını bana dayatmaya çalıştığını hissedebiliyordum. Kasıtlı bir psişik saldırı değildi. Daha çok bilinçaltı zihni fizik yasalarını gerçeklik programını yayınlıyor gibiydi.

Yani insanlar fizik yasalarının mutlak olduğunu düşünüyor. Ama değiller. Fiziksel dünya, nüfusun bilinçaltı zihinlerinin yarattığı bir rüya dünyasıdır. Fizik yasalarına inanan birçok insan, onları gerçekmiş gibi gösteren şeydir.

Bugün bir astral deneyimim oldu, burada bazı varlıklar bilinçli ve bilinçaltı zihinlerini ikiye bölerek beni sınırlandırmaya çalıştı, böylece fikir birliği gerçekliğinde beni etkisiz hale getirmeye çalıştılar. Tanrıyı sahip olduğumuz yetenekler gibi kullanmayı zorlaştırdılar. Bir adama şimşek atmaya çalıştım ve sadece birkaç kıvılcım çıktı ve söndü. Ve bunun beni sınırlandırmak için o gerçekliğe kurallar koymaya çalıştığı için olduğunu hissediyordum. Ama nasıl yaptığını anladığımdan beri, bu numara artık üzerimde olmayacak.

Fiziksel dünya sadece yoğun bir programlanmış fikir birliği gerçekliğidir. Herhangi bir fikir birliği gerçekliği gibi, nüfusun bilinçaltı zihinleri tarafından yaratılır. Ve çoğu insan fizik kanunlarına inanıyor. En azından bir dereceye kadar. Ama o adam onlara gerçekten inanıyordu, bu yüzden bilinçaltı zihni o gerçeklik programını iletiyordu.

Yani fizik yasaları, nüfusun bilinçaltının yarattığı bir yanılsamadır. İnsanlar onlara inanmayı bırakırsa ve onların sadece bir illüzyon olduğuna inanırsa, harika şeyler yapabilirdik. Uçabiliriz, ışınlanabiliriz, şekil değiştirebiliriz, nesneleri tezahür ettirebiliriz, vb. Astralde yapabileceğiniz şeyler.

Yani fiziksel dünya gerçekten sadece büyük bir beyin sikişidir. Fiziksel bile değil. Fiziksel olduğu yanılsamasını yaratan bir enerji alanı var. Ve sözde sınırlamaları, sadece nüfusun bilinçaltı zihinlerinin dayattığı programlardır. Bu yüzden anıtsal olarak yalan söylendik ve dolandırıldık.

Seçkinler bize neredeyse her konuda yalan söyledi. Dünya sandığınız gibi değil, temelde düşündüğünüzden farklıdır. Tamamen dolandırıldık. Ve gücümüzü geri almalıyız ve fizik yasalarını ve bizi sınırlayan her şeyi pencereden atmalıyız.

Author

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım 08-02-2021 12:37:15

2. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır . Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 226

3. Merhabalar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Samsun dan kimler var. Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır . Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 123

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 330

6. Muş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 08-02-2021 13:30:29

7. Kırıkkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, saolun 08-02-2021 14:36:02

8. Bu konu : ” Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , ali – 166

9. Bu konu : ” Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 135

10. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

12. Bu konu : ” Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 169

13. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler

14. Kars dan kimler var. Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır . Merhaba paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, saolun , doruk – 361

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 401

16. Tokat dan kimler var. Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 454

17. Amasya dan kimler var. Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır . Slm siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 391

18. Şanlıurfa dan kimler var. Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 293

19. Bu konu : ” Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 182

20. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 07-04-2021 07:24:00

21. Tekirdağ merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, şukuladım 14-04-2021 00:29:44

22. Bu konu : ” Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 239

23. Edirne dan kimler var. Fizik yasaları bir bilinçaltı gerçeklik programıdır . Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 467

24. Kayseri merkezden ben . Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-05-2021 15:15:47

25. Kayseri merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler 07-05-2021 00:07:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link