Nihayet fiziksel dünyanın nasıl yaratıldığını daha fazla anladım. Temelde bir enerji alanı ve bir bilgisayar tarafından yansıtılan ve fiziksel beden tarafından fiziksel bir dünya illüzyonuna dönüştürülen karmaşık bir frekanslar dizisidir. Yani bir bilgisayar sistemi tarafından çalıştırılıyor ama bir video oyunu gibi değil. Bilgisayar, enerjiyi kontrollü frekanslarda iletir. Ve bu fiziksel bir dünyanın yanılsamasını yaratır. Ama ne kadar çok uyanırsanız, fiziksel dünya o kadar rüya gibi olur. Demek fiziksel dünya böyle yaratıldı. Ve onu kim yarattı? Yaptık. Ya da bizim gibi insanlar. Dinlerin tanrı dediği varlık aslında simülasyonu devralan haydut bir AI virüsüdür. Sadece övgüyü aldığı hiçbir şey yaratmadı. Her neyse, yorumlarda ne düşündüğünüzü bana bildirin.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Fiziksel dünya bir simülasyondur ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 326

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Fiziksel dünya bir simülasyondur ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 110

3. Bu konu : ” Fiziksel dünya bir simülasyondur ” çok güzel. Selam siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 220

4. selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, teşekkürler

5. Iğdır dan kimler var. Fiziksel dünya bir simülasyondur . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun , Hasan – 478

6. Malatya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 12-12-2020 07:09:46

7. Şırnak merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-12-2020 16:05:27

8. Bu konu : ” Fiziksel dünya bir simülasyondur ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , emin – 431

9. Mardin merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, tebrikler 16-12-2020 22:18:13

10. Sakarya dan kimler var. Fiziksel dünya bir simülasyondur . Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 276

11. Isparta merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım 25-12-2020 02:44:56

12. Tokat merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan valla hayran edici, teraziye tıkladım 27-12-2020 15:38:47

13. Bu konu : ” Fiziksel dünya bir simülasyondur ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 411

14. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

15. Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Fiziksel dünya bir simülasyondur ” çok güzel. Slm sayfan harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 480

17. Merhaba herkese web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” Fiziksel dünya bir simülasyondur ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 298

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fiziksel dünya bir simülasyondur ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 147

20. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

22. Malatya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 20:04:57

23. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Merhaba sayfa inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link