Fiziksel dünya psişik bir kafestir

Bazı insanların gerçekliğin doğası hakkında gerçeği söylememi sevmediğini biliyorum. Ancak nasıl kontrol edildiğimizin temelini oluşturduğu söylenmelidir. Az önce ilginç bir şey öğrendim. Fiziksel dünyayı örten, olmadığı halde fiziksel olduğu yanılsamasını yaratan bir enerji alanı var. Alanın arkasını görürseniz, bunun sadece yoğun bir enerji yapısı olduğunu göreceksiniz. Ve daha çok bir hayal dünyası haline geliyor.

Ayrıca psişik yeteneklerimizi bastırmaya çalışan bir enerji alanı var. Ama bazılarımız bunun üstesinden gelebilir. Görünüşe göre hayaletleri görmemizi engellemeye çalışan bir enerji alanı da var. Bu ve hayaletlerin gerçek olmadığı bilinçaltı programlama. Bunun üstesinden gelebilirler ancak çok fazla enerji gerektirir, böylece kendilerini yalnızca birkaç saniye gösterebilirler. Yani temelde fiziksel dünya psişik bir kafestir. Ancak insanlar yine de şeyleri beş duyuyla algılayabilirler, böylece olmadıklarında her şeyi gördüklerini düşünürler.

Yani programlama, enerji ve frekans manipülasyonunun ölçeği delilik. Ama bizi dünyanın fiziksel olduğunu düşündürmek zorundalar, yoksa onu enerjik bir düzeyde manipüle edebileceğimizi anlayacağız. Bu tam anlamıyla matristir. Farkındalığımızı beş duyuyla sınırlamak ve bizi gerçekliğin temel doğası hakkında cahil tutmak için tasarlanmış psişik bir kafestir. Ve biz böyle kontrol ediliyoruz. Çözüm nedir. Milyonlarca insanı frekanslarını yükseltmek ve negatif enerji programlamasına karşı koymak için pozitif enerji yaymak. Sonra kontrol sistemi çökecek ve altın çağın başlangıcını göreceğiz.

This Post Has 17 Comments

1. memo

Kırıkkale dan kimler var. Fiziksel dünya psişik bir kafestir . Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 464

2. Emine

Adana merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 31-01-2021 12:12:49

3. mehmet

Bu konu : ” Fiziksel dünya psişik bir kafestir ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun , mehmet – 58

4. Aylin

Bu konu : ” Fiziksel dünya psişik bir kafestir ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 23

5. Gürbüz

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 04-02-2021 02:58:50

6. memo

Sinop dan kimler var. Fiziksel dünya psişik bir kafestir . Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 166

7. ali

Tekirdağ merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inan ki güzel, tebrikler 04-02-2021 09:36:31

8. doruk

Bolu dan kimler var. Fiziksel dünya psişik bir kafestir . selamun aleyküm sayfa inan ki iyi, tebrikler , doruk – 197

9. gaye

Bu konu : ” Fiziksel dünya psişik bir kafestir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , gaye – 472

10. elif yılmaz

Bu konu : ” Fiziksel dünya psişik bir kafestir ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 301

11. gaye

Bu konu : ” Fiziksel dünya psişik bir kafestir ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 440

12. mehmet

Bu konu : ” Fiziksel dünya psişik bir kafestir ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 172

13. emin

Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. doruk

Bu konu : ” Fiziksel dünya psişik bir kafestir ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, sağolun , doruk – 343

15. Aylin

Bingöl dan kimler var. Fiziksel dünya psişik bir kafestir . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 180

16. ahmet

Kastamonu merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 27-03-2021 05:40:28

17. Hasan

Merhaba siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

Bir cevap yazın