Fiziksel dünyanın küçük alanlarını nasıl daha az yoğun hale getirebileceğimi daha önce yayınlamıştım. Ve bunda gerçekten iyiye gidiyorum. Daha önce neredeyse havada yürüyormuş gibi hissettim. Sadece psişik yeteneklerimle fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı olduğunu hissettim. Fiziksel dünyanın küçük bir alanını beni daha yoğun yapmaya çalışmak için daha az yoğun hale getirirken yapay zekanın benim üzerimde kullandığı şey buydu. Bu enerji alanı olmadan fiziksel dünya o kadar fiziksel görünmezdi.

Fiziksellik yanılsamasını yaratan bir enerji alanı da var. Ve astraldeki insanlarla etkileşime girmemizi zorlaştıran bir enerji alanı. Ya da belki aynı enerji alanıdır. Bu enerji alanları olmadan fiziksel dünya çok daha az yoğun bir rüya dünyası haline gelirdi. Ve insanlar, çoğu insanın yalnızca tanrı gibi tanımlayabileceği şeyleri yapabileceklerdi.

Bu yüzden bize anıtsal olarak yalan söylendi. Fiziksel dünya, karmaşık programlanmış enerji alanlarının yarattığı bir yanılsamadır. Bu enerji alanları ortadan kalkarsa, sözde fizik yasaları pencereden dışarı çıkar. Ve dünya çok daha iyi bir yer olurdu.

Author

16 Comments

1. Selam siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım

2. Kırşehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler 24-02-2021 01:55:21

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı var. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 421

4. Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-02-2021 05:20:03

5. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

6. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-03-2021 00:05:13

7. Bitlis dan kimler var. Fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı var. . Merhaba paylaşım gerçekten iyi, teşekkürler , memo – 400

8. Diyarbakır merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler 06-03-2021 17:39:44

9. Aydın merkezden ben ziya. Slm web siten vallaha iyi, face de paylaştım 14-03-2021 01:03:32

10. Bu konu : ” Fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 448

11. Antalya dan kimler var. Fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı var. . Selamlar siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 466

12. Muğla merkezden ben ali. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-03-2021 22:36:21

13. Bu konu : ” Fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı var. ” çok güzel. Slm siten süper ötesi güzel, teşekkürler , doruk – 439

14. Bu konu : ” Fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı var. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 427

15. Mardin dan kimler var. Fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı var. . Slm web siten yeminle mükemmel, sağolun , memo – 129

16. Elazığ dan kimler var. Fiziksel dünyayı yoğunlaştıran bir enerji alanı var. . Selamlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 459

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link