Kategoriler
Genel

Fiziksel madde ve Enerji

Bu nedenle, her düşünce veya duygu elektromanyetik enerji birimi olarak veya bunların belirli koşullar altında bunların bir kombinasyonu olarak bulunur ve genellikle koordinat noktalarının yardımıyla fiziksel maddenin yapı taşlarına çıkarlar. Örneğin 1. nokta, sadece insan gözünün görebileceği düşünce ve duygulardır. Nokta 2, sürekli olarak nokta 1’den gerçekliğinizi yaratan enerji akışıdır, ancak nokta 2 bize görünmez. Neo bir şeyler tezahür ettirme yetenekleri nedeniyle körleştiğinde bu enerjiyi görebildi.

“Fiziksel madde ve Enerji” için 10 yanıt

Hakkari merkezden ben doruk. Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-05-2020 04:19:29

İstanbul merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 22-05-2020 04:27:22

Denizli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-05-2020 04:27:23

Mardin merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 22-05-2020 04:27:24

Trabzon merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 22-05-2020 12:50:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir